Úvod > Aktuality > Centrální pražský kemp na Žižkově zve na čarodějnice
Centrální pražský kemp na Žižkove otevrel své brány verejnosti
"> Centrální pražský kemp na Žižkove otevrel své brány verejnosti "> Možností sportovního vyžití je v areálu Pražacka celá rada "> Za povšimnutí také stojí pravidelne porádaný originální kulturní program
Ubytování

Centrální pražský kemp na Žižkově zve na čarodějnice

  • Vydáno29. dubna 2019
Camp Žižkov Prague, který se nachází v městské části Praha 3 – Žižkov, uprostřed obytné čtvrti v areálu Pražačka, nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství aktivit k využití volného času. Na své si tu přijdou jednotlivci i rodiny s dětmi. Ať už se jedná o venkovní sportoviště s celou řadou hřišť, venkovní i vnitřní plavecký bazén nebo o letní akustickou hudební scénu v rámci unikátního Indian Baru, stylizovaného nápaditými dekoracemi severoamerických indiánů. Do letošní letní sezony startuje již 30. dubna 2019. Opět nebude chybět zvířecí mini farma pro děti, zázemí pro rodiny s dětmi a mnoho letních překvapení. Nově zařazuje do programu i pravidelné sousedské brunche, rána s jógou, masážemi a snídaní.

Kemp ŽižkovPrague Central Camp zve v úterý 30. dubna na Žižkovské čarodějnice. Od 15:00 hodin se děti mohou těšit na Čarodějnické dílny a hrátky, v 18:00 vzplane vatra a na ní bude symbolicky upálena čarodějnice. Od 19:30 se odehraje koncert kapely České srdce.

Zelená oáza klidu Camp Žižkov Prague nabízí zahraničním i českým turistům jako jedna z evropských metropolí unikátní zážitek z cestování v podobě atmosféry tradičního kempu s táborovým ohněm a grilováním uprostřed Prahy. Také možností sportovního vyžití je v areálu Pražačka celá řada. Kromě sportovišť a hřišť je v těsné blízkosti také cyklistická stezka, která vede rozlehlým parkem přímo do centra města. V pražském centrálním kempu také dobře využijí volný čas rodiny s dětmi. Na pozemku se nachází trampolína, pískoviště, mini farma nebo dětské hřiště.

Tee-pee v kempuZa povšimnutí také stojí pravidelně pořádaný originální kulturní program, jako jsou dětská divadélka, dětské dny, dětské bazárky, workshopy, cestovatelské debaty či přednášky nebo velkoplošné videoprojekce sportovních přenosů. Grilované pochoutky, opékání buřtů, indiánské týpí, totem nebo letní zahrádka s barem doplňují jedinečnou atmosféru žižkovského kempu.

Součástí kempu je i Indian Bar – dřevostavba s nápaditými dekoracemi severoamerických indiánů, jehož nedílnou součástí je nově vybudovaná letní scéna pro živé akustické koncerty různých hudebních žánrů. Součástí baru je také letní zahrádka s barem a jídly na grilu o kapacitě 150 míst k sezení.

Venkovní kavárna Coffe Corner nabízející nejen celodenní posezení ve stínu šeříků. Na své si zde příjdou milovníci dobré kávy servírované v příjemném bezstresovém prostředí mezi stromy a rozkvetlými květinami, samozřejmostí je WiFi Free. Na své si přijdou milovníci obvyklého kempování v karavanech i stanech. Možností sportovního vyžití je v areálu Pražačka celá řada. Kromě sportovišť a hřišť je v těsné blízkosti také cyklistická stezka, která vede rozlehlým parkem přímo do centra města.

Camp Žižkov Prague – zelená oáza klidu na Pražačce

Camp Žižkov Prague – zelená oáza klidu na Pražačce

Camp Žižkov Prague se nachází v městské části Praha 3 – Žižkov, uprostřed obytné čtvrti v areálu Pražačka a nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství aktivit k využití volného času.