Úvod > Aktuality > Celostátní týden saunování přinese spoustu zážitků

Celostátní týden saunování přinese spoustu zážitků

Vydáno 1. listopadu 2018 Lázně a wellness
Již osmý ročník celostátní akce Týden saunování, která je zaměřená na propagaci správného saunování, se uskuteční v termínu od 3. do 10. listopadu 2018 na řadě míst po celé republice. V jednotlivých saunových centrech jsou připraveny speciální saunové noci s prodlouženou otevírací dobou nebo zvýhodněným vstupným, saunování při svíčkách, saunové ceremoniály, peelingy či saunová show - saunové divadlo. V některých saunách se chystají diskuse o zásadách správného saunování. Ve vybraných centrech se návštěvníci setkají také s kouřovými rituály.

Saunování v Aquapalace Praha

Celostátní týden saunováníSaunový týden začne v největším saunovém světě v Aquapalace Praha, kde návštěvníci naleznou 14 prohříváren – klasické finské sauny, římské lázně a sauny ve venkovní části. Zde je připravena celá řada speciálních akcí a nových show saunových ceremoniálů. Ty si mohou návštěvníci užít ve dnech 3. až 10.11., vždy v 18, 20 a 22:20 hodin.

Saunové ceremoniály v 18.00 a ve 20.00 hod se konají ve Srubové bani, Saunovový ceremoniál ve 22.00 hod se koná ve Finské malé sauně.

Saunová noc v Horalu

SaunováníRelaxační centrum Wellness Horal v Resortu Valachy Velké Karlovice se v sobotu 3. listopadu připojuje k osmému ročníku Týdne saunování akcí Saunová noc. Koupání a saunování si v tento den užijete za svitu svíček v prodloužené otevírací době až do půlnoci. Každou hodinu budou saunéři provádět saunové rituály a hostům nabídnou i nové peelingy do parní lázně.

Návštěvníci budou moci v tuto sobotu za zvýhodněné vstupné zůstat až do půlnoci. Připraven pro ně bude i pitný režim a mísy s ovocem k občerstvení. S přítomnými pracovníky také mohou konzultovat zásady správného saunování a každou hodinu se zúčastnit saunovacího ceremoniálu.
 

Týden saunování v Relax Studiu Troja

SaunaV rámci "Týdne saunování" pro vás v Relax Studiu Troja připravili speciální program. Můžete se těšit na privátní saunu propojenou s lehkým relaxačním cvičením, které je zaměřené na uvolňování jednotlivých svalových skupin a uvědomění si vlastního těla. 

Nebo si vyzkoušet peeling a vybrat si jaký cám vyhovuje. To vše dokresleno relaxační hudbou s možností aromaterapie.
 

Skvělé saunování v Aquaparku Uherské Hradiště

SaunaAquapark Uherské Hradiště nabízí v rámci Týdne saunování týden plný zážitků. V sobotu 3. 11. bude od 10:00 do 12:00 hod.  probíhat otevřené dopolední rodinné saunování, seznámení se saunováním, jak se správně saunovat pod vedením MUDr. Vladimíry Obdržálkové apod. V pondělí 5. 11. od 14:00 do 19:00 hod. se seznámíte v rámci programu Wellness pro ženy s dotekem aromaterapie a regenerační wellness procedurou Microsilk.

dětské saunování uherské hradištěVe středu 7. 11. je od 10:00 do 12:00 hod. na programu Dětské saunování, které se koná na podporu přirozené metody prevence nemocí a podpory zdraví u našich nejmenších. Celý proces saunování probíhá pod lékařským dohledem MUDr. Vladimíry Obdržálkové, která dlouhodobě propaguje pozitivní účinky saunování na zdravotní stav dětí a jeho příznivý vliv na harmonický rozvoj našich nejmenších. Účastníci se dozví základní principy správného saunování a stráví u nás příjemné uvolňující dopoledne.

Na saunování se ve středu ale mohou těšit také senioři, jejichž program přijde na řadu od 13:00 do 14:30 hod. Program Saunování pro seniory přináší psychickou pohodu, posiluje imunitní, respirační a kardiovaskulární systém, dochází k regeneraci

Ve dnech 8., 9. a 11. listopadu se budou konat večerní Saunové ceremoniály v nové zážitkové sauně
 

Další místa a další zážitky po celé ČR

SaunaV třebíčském Aquaparku Laguna se 10. 11. uskuteční SaunaFest na cestách – divadelní saunové ceremoniály profesionálních saunérů. Kylpyla v městské sauně Čelákovice připravuje 3.11. saunovou noc s bohatým programem zážitkových saunových ceremoniálů.

Ve STARZ Strakonice je připraven ve vstup pro děti zdarma, ovocné občerstvení a saunování bez časového limitu. V Městských lázních v Novém Městě na Moravě můžete využít zvýhodněné vstupy do sauny. A v pražském Aqua Sport Clubu Jedenáctka se prohřejete u tématických saunových ceremoniálů.
Aquapark Uherské Hradiště - relaxace i bohaté sportovní vyžití

Aquapark Uherské Hradiště - relaxace i bohaté sportovní vyžití

Aquapark Uherské Hradiště nabízí příjemnou relaxaci i bohaté sportovní vyžití v nově vybudovaném areálu. Návštěvníci zde naleznou zónu pro kondiční plavání, pro zábavu a wellness zónu. Pro letní sezónu je samozřejmostí i venkovní koupaliště.

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Užijte si dovolenou nabitou zážitky i relaxací. Wellness hotel Horal ve Velkých Karlovicích je ideálním místem pro aktivní dovolenou i pobyty rodin s dětmi. Popularitu si získal díky možnosti celoročního koupání v termálních bazénech se slanou vodou. V areálu je i golfové hřiště a tenisový kurt.

Relax Studio Troja

Relax Studio Troja

Sauna je příležitostí k odpočinku po náročném dni. Díky svým blahodárným účinkům je sauna vhodným místem nejen pro relaxaci, ale i jako prevence.

Plavecký areál Strakonice

Plavecký areál Strakonice

Plavecký areál ve Strakonicích nabízí krytý bazén i venkovní koupaliště se spoustou aktivit.

Sportovně relaxační areál Jedenáctka VS

Sportovně relaxační areál Jedenáctka VS

Plavecký areál Jedenáctka nabízí tři haly. V první je 25 m dlouhý bazén s pěti drahami, tobogán s převýšením 4,5 metru a brouzdaliště pro děti s dětskou skluzavkou. Součástí haly je i restaurace. V druhé jsou bazény pro děti a pro kojence. Třetí hala pak slouží pro míčové sporty.

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě - aquapark Čestlice - s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Městské lázně v Novém Městě na Moravě

Městské lázně v Novém Městě na Moravě

V hlavní části lázní kromě 25 m bazénu se čtyřmi drahami naleznete také relaxační bazén s masážní lavicí, chrliči a vzduchováním nebo vířivku pro deset osob.

Aquapark Laguna Třebíč

Aquapark Laguna Třebíč

Tobogány, vířivky, protiproudy, chrliče vody, perličkovou lázeň, relaxaci a wellness v prostředí saun navozující příjemnou a uklidňující atmosféru si užijete v aquaparku Laguna Třebíč. Nově opravené wellness láká k odpočinku a relaxaci.