Úvod > Aktuality > Celá Praha 8 se připojí k akci Zažít město jinak
Celá Praha 8 se připojí k akci Zažít město jinak
">
Životní styl

Celá Praha 8 se připojí k akci Zažít město jinak

  • Vydáno19. září 2013
Praha 8 se i letos připojí k akci Zažít město jinak, která se bude konat v sobotu 21. září. Sousedská a rodinná slavnost tentokrát proběhne napříč celou "osmičkou", a to na celkem devíti místech!
Zažít město jinakDevět míst napříč Prahou 8 se zapojí do letošní akce Zažít město jinak, která proběhne v sobotu 21. září. Přesné načasování programu záleží na jednotlivých lokalitách, někde začne program již dopoledne, jinde poběží až do noci. Obyvatelé Prahy 8 se zapojili i v loňském roce, tehdy se jednalo především o Karlín.

Letos se přidává i severní část Prahy 8, což svědčí o tom, že o příjemné sousedské vztahy se můžeme snažit a prožívat je nejen v původních historických zástavbách, ale třeba i na sídlišti. Slavnost bude v Praze 8 probíhat v Hybešově ulici a okolí, u Invalidovny Expo (Karlín sobě), na Karlínském náměstí u kostela (Karlín sobě, Karlínské Spektrum), u Negrelliho viaduktu – Trať galerií (CCEA MOBA), v ulici Na Žertvách (8jinak!), na Kobyliském náměstí u Salesiánského divadla (ZMJ Kobylisy), v Burešově ulici (Tichá kavárna), na terase KD Krakov (Bohnice žijí) a v Chabařovické ulici (Česko – německá škola).