Úvod > Aktuality > Brněnský Kometa Fest nabídne řadu populárních zpěváků a podpoří dobrou věc
Brnenský Kometa Fest nabídne radu populárních zpeváku a podporí dobrou vec
"> Brnenský Kometa Fest nabídne radu populárních zpeváku a podporí dobrou vec "> Koncert se uskutecní 14. února od 12 hodin v brnenské hale Rondo "> Po celou dobu trvání festivalu bude totiž v prostorách arény zajišteno hlídání i program v podobe detské diskotéky a souteží
Kultura

Brněnský Kometa Fest nabídne řadu populárních zpěváků a podpoří dobrou věc

  • Vydáno9. února 2015
Brněnská Kometa přesně na den svatého Valentýna, tedy 14. února 2015, připravila v hale Rondo první ročník rodinného multižánrového hudebního festivalu, který je pořádán na podporu Nadačního fondu Kometa – Kometa Fest 2015. Těšit se můžete na exkluzivní vystoupení Richarda Müllera, kapely Škwor, Vypsanou fixu, Xindl X, Jaroslava Uhlíře nebo kapelu Děda Mládek Illegal Band.
Roková hudbaPodpořit Nadační fond Kometa a tím i ty, kteří to nejvíce potřebují, můžete návštěvou Benefičního Kometa Festu, který se uskuteční 14. února od 12 hodin v brněnské hale Rondo. Zazpívat a zatančit si budete moci při koncertem populárních zpěváků a kapel.

Vystoupí Xindl X, Škwor, Jaroslav Uhlíř, Vypsaná fixa, Děda Mládek Illegal Band, zahraniční účast zajistí slovenský zpěvák Richard Müller. Nechcete-li děti nechávat doma, bez obav je do Ronda přiveďte. Po celou dobu trvání festivalu bude totiž v prostorách arény zajištěno hlídání i program v podobě dětské diskotéky a soutěží.

Pokud navíc fandíte hokeji a konkrétně brněnské Kometě, těšte se na autogramiádu kompletního A týmu. Vstupenky na stání před podiem na Kometa Fest pořídíte v předprodeji za 400 korun, o stokorunu levnější jsou ostatní vstupenky na stání. Koupit si můžete také místenku, která vás vyjde na 400 korun. Pro rodiny s dětmi je připraven speciální tarif, v němž vstupné pro dva dospělé a dvě děti do 130 cm vyjde na 800 korun. Nadační fond Kometa využije získané prostředky pro charitativní účely a na pomoc rodinám dětí s poruchami autistického spektra (PAS).
BVV – Brněnské výstaviště

BVV – Brněnské výstaviště

Veletrhy Brno navazují ve svém podnikání na tradici, která byla zahájena v roce 1928 Výstavou soudobé kultury v Československu. Na začátku 20. století vznikl jeden z nejznámějších evropských výstavních areálů. Brněnské výstaviště bylo otevřeno v roce 1928 a patří ke skvostům funkcionalismu.

Další aktuality

24.9.
2022
Moravská vína sklízejí úspěchy doma i ve světě

Moravská vína sklízejí úspěchy doma i ve světě

Jihomoravský kraj | Gurmánská turistika
20.9.
2022
Oskorušobraní bude o víkendu opět na Travičné

Oskorušobraní bude o víkendu opět na Travičné

Jihomoravský kraj | Gurmánská turistika
19.9.
2022
Klasická hudba oživí Lednicko-valtický areál

Klasická hudba oživí Lednicko-valtický areál

Jihomoravský kraj | Kultura