!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Brněnská zoo prodává vstupenky a permanentky on-line
Brněnská zoo prodává vstupenky a permanentky on-line
"> "> "> "> "> "> "> ">
Příroda

Brněnská zoo prodává vstupenky a permanentky on-line

Vydáno 19. listopadu 2020
Od listopadu je možné na e-shopu Zoo Brno koupit adopce, dárkové poukazy, permanentky a vstupenky do brněnské zoologické zahrady. Všechny tyto služby tak mohou zájemci pořídit on-line bez nutnosti návštěvy pokladen na Mniší hoře.
zoo brnoZoo Brno hledalo možnost, jak návštěvníkům co nejvíce zjednodušit nákup vstupenek, permanentek a dárkových poukazů, o které je vždy před Vánocemi velký zájem. Na e-shopu BrnoID.cz lze koupit vše potřebné, nákup adopce, dárkových poukazů, permanentek a vstupenek je navíc hezkou formou, jak mohou lidé Zoo Brno pomoci, budou-li mít zájem. Na webu jsou k dispozici a rychlému zakoupení všechny druhy jednorázových vstupenek (základní, rodinná, zlevněná, ZTP, pro psy). Po zaplacení obdrží nakupující do e-mailu vstupenku či vstupenky v podobě QR kódu, kterým se prokážou u vstupu (až bude otevřeno).

zoo BrnoPořídit lze také nejen roční nepřenosné permanentky, ale i levnější varianty na pět či deset vstupů. Ty jsou přenosné ve formě čárového kódu, zatímco neomezená roční permanentka je vázána na konkrétního návštěvníka, který si ji zakoupil a má ověřený účet na BrnoID.cz. Nelze je využít pro jinou osobu a je vázána na nosič (bezkontaktní bankovní kartu atd.). Všechny permanentky mají platnost jeden rok od data zakoupení.

zoo brnoStejně dlouho lze využít dárkové poukazy. Těch je v nabídce celá řada. Od poukazu na jeden vstup až po ten roční s neomezeným počtem vstupů. Všechny je možné vybrat podle toho, zda se jedná o studenta, dospělého, seniora nebo celou rodinu. Zároveň je to způsob, jak udělat někomu radost praktickým dárkem na Vánoce, který zoologické zahradě navíc pomůže v době, kdy je uzavřená. Podobně byla na BrnoID.cz přesunuta možnost stát se adoptivním rodičem zdejších zvířat.

Je potřeba ještě uvést, že web BrnoID.cz není určený jen pro obyvatele Brna, ale prakticky pro všechny. Pokud někdo nepochází z jihomoravské metropole a nemá na BrnoID.cz svůj profil, stačí zadat jen e-mail a heslo a může pohodlně nakupovat.
Zoo Brno - za zvířátky po celý rok

Zoo Brno - za zvířátky po celý rok

Zoo Brno nabízí celkem 4 základní expozice rozdělené na části Beringia, Karibik, Wallacea a Kalahari. Každá z těchto expozic je směřována na určitý druh zvířat žijících v těchto oblastech. Zoo Brno nemá zavírací den a láká návštěvníky po celý rok!