!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Aktuality > Brazilské hvězdy beachvolejbalu se představí tento víkend na Mentholka Cupu v Praze na Ládví

Brazilské hvězdy beachvolejbalu se představí tento víkend na Mentholka Cupu v Praze na Ládví

Vydáno 22. května 2019 Letní sporty
Tento víkend 24. až 26. května 2019 se v pražském Beachklubu Ládví uskuteční první letošní Mentholka Super Cup. Hlavními hvězdami bude jednoznačně brazilský pár Saymon Santos a Gustavo Carvalhaes nebo loňští vítězové ze Slovinska Jan Pokersnik a Nejc Zemljak. Z českých reprezentantů vicemistryně Evropy Michala Kvapilová s Michaelou Kubíčkovou a čerství účastníci mistrovství světa a aktuálně 15. pár světa David Schweiner s Ondřejem Perušičem. Finálové zápasy jsou na programu v neděli odpoledne.
MentholkaPražané se mohou i letos v rámci Mentholka Cupu těšit na nejlepší české reprezentanty, ale i na další beachvolejbalové páry z evropských zemí. Mezinárodní turnaj nejvyšší kategorie Super Cup 2019 se odehraje v areálu Beachklubu Ládví ve dnech 24. až 26. 5. 2019. Hrací systém zaručí divákům mnoho kvalitních zápasů.

Pražského turnaje se letos zúčastní rekordní počet zahraničních párů. Patří mezi ně například brazilský pár Saymon Santos a Gustavo Carvalhaes, kteří v loňské sezoně získali stříbrnou a bronzovou medaili na 4* turnajích. Dalším přihlášeným párem jsou loňští vítězové Super Cupu Jan Pokersnik a Nejc Zemljak ze Slovinska. Dále se účastní například dvojice ze Srbska Djordje Klasnic a Milos Milic, Rakouska Georg Köstler a Marian Klaffinger a Jižní Afriky Leo Williams s Robertem Kufou.

Mentholka CupNebude nouze ani o české reprezentanty v čele s Michalou Kvapilovou a Michaelou Kubíčkovou, loňskými mistryněmi České republiky a nejlepším českým mužským párem Davidem Schweinerem a Ondřejem Perušičem, kteří se čerstvě nominovali na Mistrovství světa a aktuálně jsou na 15. místě ve světovém žebříčku.
 
Souběžně s hlavním turnajem proběhne v areálu i superfinále a vyhlášení nejlepších týmů pražské juniorligy, které se účastní ve 12 kategoriích přes 600 hráčů a hráček ve věku od 8 do 22 let. Vstupné na turnaj činí 200 Kč. Díky podpoře hlavního města Prahy bude na turnaj rozdáno přes 3000 vstupenek zdarma prostřednictvím Praha Sportovní a přes pražské beachvolejbalové kluby. Na webových stránkách zadáte speciální promokód, který vám umožní získat vstupenky zdarma.
Beachklub Ládví - plážový volejbal

Beachklub Ládví - plážový volejbal

Největší areál na plážové sporty v Čechách najdete v Praze v Ládví. Nabízí celkem 18 kurtů v létě, v zimě 9 krytých, 2 stoly na venkovní pingpong, obří trampolínu 9x11 metrů, nízké lanové centrum, dětské hřiště a další.