Úvod > Aktuality > Hrad Bouzov pořádá vánoční prohlídky
Hrad Bouzov pořádá vánoční prohlídky
"> "> ">
Zážitky

Hrad Bouzov pořádá vánoční prohlídky

  • Vydáno28. listopadu 2019
Zajímají vás adventní tradice z doby temného středověku i dávné vánoční zvyky našich předků? Tak přijďte o adventních sobotách 30. listopadu a 7. prosince 2019 na hrad Bouzov! Budou se tu konat speciální prohlídky právě na toto téma.
Hrad BouzovHrad Bouzov se ještě k zimnímu spánku neuložil a všechny zájemce v sobotu 30. listopadu a 7. prosince provedou zdejší průvodci adventně vyzdobenými interiéry a přiblíží vám atmosféru adventu za dávných dob. Během prohlídky potkáte již zapomenuté postavy, které vám připomenou, že advent není jen Mikuláš a čerti. Pro děti i dospělé je připravena dílna na I. nádvoří od 14:00 do 16:00 hodin. 

Prohlídky vánočně vyzdobeným hradem budou pak probíhat i o vánočních svátcích tj. 26. a 27. prosince. Přijďte si zazpívat koledy na I. nádvoří v době vánočních svátků. Pro děti i dospělé bude opět připravena tradiční vánoční dílna i něco na zahřátí.

Všechny prohlídky jsou možné pouze na telefonickou rezervaci. Prohlídky si prosím rezervujte ve všední dny od 9:00 do 15:00 hodin na čísle 775 888 960.
Romantický hrad Bouzov – hradní skvost střední Moravy

Romantický hrad Bouzov – hradní skvost střední Moravy

Pokud se vydáte na hrad Bouzov, jistě zavzpomínáte na řadu pohádek a filmů, v nichž se tento romantický hrad objevil. Hrad je oblíbeným místem turistů, pro které jsou přichystány také kostýmované a večerní prohlídky.