Úvod > Aktuality > Bohumín čeká v sobotu vánoční jarmark
Bohumín čeká v sobotu vánoční jarmark
"> "> ">
Životní styl

Bohumín čeká v sobotu vánoční jarmark

  • Vydáno26. listopadu 2019
Vánoční jarmark v Bohumíně se uskuteční v sobotu 30. listopadu 2019 od 8 do 15 hodin na náměstí T. G. Masaryka a v prostorách kina. Rozsvěcování vánočních stromů se uskuteční o den později, v neděli 1. listopadu 2019 v 17 hodin, součástí nedělního programu bude vystoupení Ilony Csákové a ohňostroj.
Smrčky v Bohumíně
Adventní programBohumíně zahájí už v sobotu 30. listopadu od 8 do 15 hodin tradiční vánoční jarmark s betlémem, poštovní schránkou pro Ježíška a stánky s převážně ručně vyráběným zbožím. Děti se opět dočkají živých zvířat, zvonice s kouzelným zvonečkem či ukázek řemesel. Dospělí si budou moci nakoupit na trhu vánoční zboží i drobné dárky pro své blízké.

O den později, v neděli 1. prosince od 17 hodin se uskuteční slavnostní rozsvěcení dvou živých vánočních smrčků na náměstí T. G. Masaryka, tradičně spojené se zábavou a hudbou. Příchozí se mohou letos těšit na hudební vystoupení Ilony Csákové. Kulturní program završí kolem 17:50 hodin ohňostroj.
Radnice a meteorologický sloupek v Bohumíně

Radnice a meteorologický sloupek v Bohumíně

Radnice je rozsáhlou dvoupodlažní budovou z režného zdiva obdélného půdorysu s vnitřním dvorem, která je postavená v romanticko-historizujícím stylu s prvky západoevropské gotiky a renesance. Vedle radnice je umístěn meteosloupek.