Úvod > Aktuality > Bobová dráha v Relaxparku v Peci pod Sněžkou má zelenou i v zimě
Bobová dráha v Relaxparku v Peci pod Sněžkou má zelenou i v zimě
"> "> ">
Zážitky

Bobová dráha v Relaxparku v Peci pod Sněžkou má zelenou i v zimě

  • Vydáno8. února 2015
Skvělou zábavu pro malé i velké návštěvníky Krkonoš nabízejí bobové dráhy a lanová centra. Pro děti je zřejmě nejpřitažlivějším místem sportovně relaxační centrum v Peci pod Sněžkou. Největší atrakcí v celém Relaxparku je horská bobová dráha. Otevřeno je denně od 11 do 20 hodin. Víte, že tu mají kryté boby?

Zdejší 700 m dlouhá bobová dráha je výjimečná polohou na poměrně strmém svahu, kdy trať zdolává převýšení 90 m a v některých místech vede až 8 m nad zemí. V areálu Relax Parku je také restaurace, dětské hřiště pro nejmenší, nafukovací hrad, lezecká stěna, bungee trampolína a další atrakce, vyzkoušet můžete rovněž tři nerezové skluzavky pro děti i dospělé.

Provoz je 100% bezpečný i za vyšších rychlostí, na vodě i v zimě. Dráha je konstruována především pro rodiny s dětmi s nejvyšší bezpečností.

Pokud toužíte po další adrenalinové aktivitě, využijte lanové centrum Monkey park, projektované a koncipované tak, aby je úspěšně zdolali i netrénovaní turisté nebo děti od 140 cm výšky. Nepřehlédnutelnou atrakcí je také jízda na kladce, 202 m dlouhý lanový přejezd 15 m nad zemí, pak dvě lanové překážky a další 60 m dlouhý sjezd zpátky na zem. Nevěříte? Pak vzhůru do Pece pod Sněžkou!
Skiareál Pec pod Sněžkou

Skiareál Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou je známá nejen jako výchozí bod na nejvyšší horu České republiky Sněžku, ale také jako aktivní horské středisko jak v létě, tak i v zimě. Lyžařský areál nabízí lyžování na 14,1 km sjezdovek.