Úvod > Aktuality > Bistrotéka Valachy ve Zlíně zůstává s omezením otevřena
Bistrotéka Valachy ve Zlíně zůstává s omezením otevřena
"> "> ">

Bistrotéka Valachy ve Zlíně zůstává s omezením otevřena

Vydáno 17. března 2020 Gurmánská turistika
V Bistrotéce Valachy zůstává zachován částečný provoz - v souladu s opatřením krizového štábu je otevřen obchod potravin a denně čerstvého kvasového chleba od zdejších pekařů. Do sortimentu obchodu byly doplněny i další nové produkty zdejší kuchyně, pekárny a cukrárny.
bistrotékaBistrotéka Valachy se nachází v nově zrekonstruovaném baťovském Obchodním domě v centru Zlína. Aktuálně nabízí buchty, koláče, obložené bagety a tvaroháčky, velký zájem je zejména o hotová jídla ve skle, které lze skladovat až tři měsíce (guláš, rajská omáčka, koprová omáčka, svíčková, vepřová líčka apod).

Od pondělí 16. 3. v obchodě nabízí prodejci i polední menu balené s seboudvě polévky a dvě hlavní jídla. V obchodě je regulován pohyb a počet zákazníků, vše v zájmu maximální bezpečnosti.  Otevírací doba Obchodního domu Zlín je od pondělí do soboty od 7 do 20 hodin a v neděli od 8 do 20 hodin s tím, že může dojít ke změně s ohledem na aktuální nouzový stav.
Bistrotéka Valachy ve Zlíně

Bistrotéka Valachy ve Zlíně

Přiučte se kuchařskému umění od zkušených mistrů kuchařů, pekařů či cukrářů! Bistrotéka Valachy ve zrekonstruovaném Obchodním domě Zlín není jen místem, kde se výborně najíte, posedíte u dobrých drinků nebo koupíte prvotřídní „jedlé“ produkty. Nachází se zde také pravidelná Škola vaření.