Úvod > Aktuality > Bike resort Peklák otevře nové trasy
Bike resort Peklák otevře nové trasy
"> "> ">

Bike resort Peklák otevře nové trasy

Vydáno 10. června 2020 Letní sporty
V České Třebové byla právě dokončena realizace výjimečného areálu pro příznivce cyklistiky a zdravého pohybu v přírodě. Peklák doposud nabízel zimní sjezdové lyžování a v létě sjezdové tratě pro specializovaná kola a sjezdy na terénních kárkách. V pátek 19. června 2020 svoji nabídku zásadně rozšiřuje pro veřejnost od dětí, méně zkušených cyklistů či seniorů i po velmi zkušené adrenalinové jezdce. Na své si v Bike resortu Peklák přijde každý.
PeklákBike resort Peklák leží na okraji města Česká Třebová, kde začal vznikat již na jaře roku 2012. Zásadní datum letošní sezóny je 19.6. v 10 hodin, kdy se nové trasy otevřou. Nejlepší léto bude na kole na Pekláku!

Bike resort Peklák nově nabídne 15 km singletracků, tj. zábavných jednostopých jednosměrných stezek z přírodního materiálu v lese nízké a střední obtížnosti, po kterých je možné jezdit na horských či trekingových kolech nebo elektrokolech. Rekonstruovány jsou 4 km sjezdových tratí pro náročné bikery zejména na specializovaných sjezdových kolech, která areál zapůjčuje. Ve fázi dokončení je 25 km okruh MTB tras po stávajících cestách v okolí Pekláku.

bikepark peklákVelkým přínosem je nástupní místo, které nejen že rozšiřuje stávající parkoviště, ale nově nabízí mini kemp, informační zázemí, myčku kol a od srpna vybavenou opravárenskou stanici k rychlé opravě kola. Vstup do areálu a využití této nabídky je zdarma, na údržbu můžete dobrovolně věnovat příspěvek. Pro přepravu do horních partií areálu můžete dle kondice a chuti využít vleku nebo vlastních sil po nových trasách.
 
Bike resort Peklák

Bike resort Peklák

Bike resort Peklák leží na okraji města Česká Třebová, kde začal vznikat již na jaře roku 2012. Nejedná se o žádné velké horské středisko, ale o menší sympatický areál, který je velmi dobře situovaný a pro horská kola toho nabízí opravdu hodně.

Česká Třebová je město zimního i letního sportu

Česká Třebová je město zimního i letního sportu

Navštivte Ski areál Peklák, lanový park, krytý plavecký bazén a zimní stadion.

Další aktuality

6.8.
2020
V lázních Bohdaneč léčí tělo i duši zároveň

V lázních Bohdaneč léčí tělo i duši zároveň

Východní Čechy | Lázně a wellness
5.8.
2020
Deset výletů na hradní rozhledny

Deset výletů na hradní rozhledny

Východní Čechy | Památky