!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Aktuality > Běžecký kros Skalka zahájí H-Triatlon Tour 2019

Běžecký kros Skalka zahájí H-Triatlon Tour 2019

Vydáno 4. května 2019 Letní sporty
V neděli 5. 5. 2019 odstartuje 9. ročník Běžeckého krosu Skalka. První bodovaný závod série H-Triatlon Tour tradičně proběhne v přírodní rezervaci Skalka na Praze 5 a je určen pro děti i dospělé různých výkonnostních úrovní.
Kros SkalkaV neděli 5. května proběhne 9. ročník amatérského běžeckého závodu v přírodní rezervaci Skalka na Praze 5. Závodit mohou všechny věkové kategorie. Závod je určen pro děti i dospělé různých výkonnostních úrovní.

Děti jsou rozděleny do čtyř skupin – žáci, předžáci, vlčáci a benjamínci podle věku. Dospělí závodníci si mohou vybrat ze dvou tras – Hobby (3 km) a Klasik (6 km) a Sport (10 km), která je díky svému profilu určená především pro zkušenější a výkonnější sportovce.

Kros SkalkaStartovné je možné zakoupit i na místě za 500 Kč pro dospělé a 200 Kč pro děti do 15 let. Samozřejmostí pro komfort běžců je kvalitní, vybavené zázemí a občerstvení v průběhu i na konci závodu. Každý také získá v rámci registrace startovní číslo, čip, SMS a certifikát s výsledkem, slosovatelný lístek do tomboly, občerstvení v startovním balíčku i v cíli. K dispozici v den závodu bude profesionální sportovní servis včetně zdravotnické služby, úschovny, volně přístupné sprchy a WC.

Připraven je i doprovodný program. Na místě si bude možné prohlédnout stánek zdravotní pojištovny, v dětském stanu bude probíhat malování na obličej i  malování obrázků na téma “Běžecký kros Skalka” s vyhlášením nejlepších obrázků.