Úvod > Aktuality > Baškohrátky chystají víkend plný zábavy, sportu, hudby a legrace na přehradě Baška
Baškohrátky chystají víkend plný zábavy, sportu, hudby a legrace na přehradě Baška
"> "> "> "> "> "> "> Již osmý rocník této  tradicní srpnové akce bude ve znamení zábavy pro celou rodinu "> Soutežní prehlídka netradicních plavidel
Letní sporty

Baškohrátky chystají víkend plný zábavy, sportu, hudby a legrace na přehradě Baška

  • Vydáno13. srpna 2021
Přehrada Baška na frýdeckomístecku v sobotu 14. srpna 2021 opět ožije. Hlavním programem Baškohrátek bude tradiční soutěžní přehlídka netradičních plavidel, při které budou za spoluúčasti diváků soutěžní týmy s jejich netradičními plavidly bojovat o zajímavé ceny. Jedná se o soutěž nadějných konstruktérů výstředních lodí a jiných neodolatelných netradičních plavidel, jejichž originalita a zpracování bude kritériem v jejich umístění v soutěži.

BaškohrátkyBaškohrátky v areálu přehrady Baška u Frýdku-Místku jsou především soutěžní přehlídkou netradičních plavidel.

Konstruktéři výstředních lodí a kocábek všeho druhu soutěží se svými týmy o deset tisíc korun, přičemž hlavním kritériem je originalita, zpracování a zábava, kterou posádka nabídne divákům. Hlavní program bude probíhat v sobotu 14. srpna od 10:00 hodin. Úvodem děti potěší klauni z Balonkova a následně bude pokračovat soutěž netradičních plavidel. Odvážní konstruktéři je budou představovat divákům na suchu a poté se postupně vydají na svou soutěžní plavbu. O vítězi rozhodne nejen porota, ale také diváci, a to v diváckém hlasování. Hodnotit se bude náročnost výroby, nápaditost plavidla, umělecký dojem a samo sebou plavbyschopnost plavidla.

BaškohrátkyOdpolední přehlídku všech plavidel doprovází koncerty, atrakce a soutěže pro děti i dospělé na vodě i na suchu a bohaté občerstvení. Program doplní i jiné soutěže pro děti i dospělé, k dispozici budou nafukovací atrakce, nebudou chybět občerstvovací základny plné lahodného jídla a pití. Odpoledne vystřídá soutěžní část dne téměř nekonečná after party pod otevřeným nebem, která se za doprovodu živých kapel k tanci i poslechu překlene přes západ slunce až do pozních nočních hodin.

Na hlavní scéně se představí Heidi & Heidiband, Nagauč, Ota Balage & band, Sto zvířat, Doga a Pleasure Without Problems. Od půlnoci až do 03:00 hodin bude DJ Jimmy pouštět hity 90. let. Moderátorem akce je jako každý rok Vlasta Korec, vstupné stojí 190 Kč na místě do 12:00 hodin a 250 Kč od 12:00 hodin. Mládež do 15 let má vstup za 90/100 Kč, rodinné vstupné vás vyjde na 500/600 Kč, děti do 8 let a ZTP mají vstup zdarma.

Autokemp a přehrada Baška

Autokemp a přehrada Baška

Baška je známá na pořádání společensko-kulturních a sportovních akcí, k jejichž konání hodně přispívají místní spolky. Lákadlem pro návštěvníky obce je přehrada Baška s možnosti využití autokempu, rybaření či odpočinku.

Další aktuality