Úvod > Aktuality > Baškohrátky chystají víkend plný zábavy, sportu, hudby a legrace na přehradě Baška
Baškohrátky chystají  víkend plný zábavy, sportu, hudby a legrace na přehradě Baška
"> "> "> Již osmý rocník této  tradicní srpnové akce bude ve znamení zábavy pro celou rodinu "> Soutežní prehlídka netradicních plavidel

Baškohrátky chystají víkend plný zábavy, sportu, hudby a legrace na přehradě Baška

Vydáno 15. srpna 2019 Letní sporty
Přehrada Baška na frýdeckomístecku v sobotu 17. srpna 2019 opět ožije. Hlavním programem Baškohrátek bude tradiční soutěžní přehlídka netradičních plavidel, při které budou za spoluúčasti diváků soutěžní týmy s jejich netradičními plavidly bojovat o zajímavé ceny. Jedná se o soutěž nadějných konstruktérů výstředních lodí a jiných neodolatelných netradičních plavidel, jejichž originalita a zpracování bude kritériem v jejich umístění v soutěži.

BaškohrátkyBaškohrátky v areálu přehrady Baška u Frýdku-Místku jsou především soutěžní přehlídkou netradičních plavidel.

Konstruktéři výstředních lodí a kocábek všeho druhu soutěží se svými týmy o deset tisíc korun, přičemž hlavním kritériem je originalita, zpracování a zábava, kterou posádka nabídne divákům. Začíná se už v pátek večer, ale hlavní program se odehraje v sobotu 17. srpna. Úvodem pobaví děti Klauni z Balónkova, mezitím bude zahájena soutěž netradičních plavidel. Odvážní konstruktéři je budou představovat divákům na suchu a poté se postupně vydají na svou soutěžní plavbu. O vítězi rozhodne nejen porota, ale také diváci, a to v diváckém hlasování. Hodnotit se bude náročnost výroby, nápaditost plavidla, umělecký dojem a samo sebou plavbyschopnost plavidla.

BaškohrátkyOdpolední přehlídku všech plavidel doprovází koncerty, atrakce a soutěže pro děti i dospělé na vodě i na suchu a bohaté občerstvení. Program doplní i jiné soutěže pro děti i dospělé, k dispozici budou nafukovací atrakce, nebudou chybět občerstvovací základny plné lahodného jídla a pití. Odpoledne vystřídá soutěžní část dne téměř nekonečná after party pod otevřeným nebem, která se za doprovodu živých kapel k tanci i poslechu překlene přes západ slunce až do pozních nočních hodin.

Na hlavní scéně se představí Anna K., Arrhythmia, Fiha, Minami, Hodiny anebo Chickaletta. Moderátorem akce je jako každý rok Vlasta Korec, vstupné na sobotu stojí 120 Kč dospělé a 60 Kč mládež do 15 let, rodinné vstupné vás vyjde na 290 Kč, děti do 8 let a ZTP mají vstup zdarma.

Autokemp a přehrada Baška

Autokemp a přehrada Baška

Baška je známá na pořádání společensko-kulturních a sportovních akcí, k jejichž konání hodně přispívají místní spolky. Lákadlem pro návštěvníky obce je přehrada Baška s možnosti využití autokempu, rybaření či odpočinku.

Další aktuality

8.7.
2020
Na hradě Sovinci se o víkendu bude bojovat na příkaz císaře

Na hradě Sovinci se o víkendu bude bojovat na příkaz císaře

Severní Morava a Slezsko | Památky
27.6.
2020
Zoo Ostrava představila nové voliéry pro sovy a orly

Zoo Ostrava představila nové voliéry pro sovy a orly

Severní Morava a Slezsko | Příroda
26.6.
2020
#světovéČesko a železné ostravské Hradčany

#světovéČesko a železné ostravské Hradčany

Severní Morava a Slezsko | Památky