Úvod > Aktuality > Zoo Zlín zůstává otevřena!
Zoo Zlín zůstává otevřena!
"> "> "> ">
Příroda

Zoo Zlín zůstává otevřena!

  • Vydáno13. března 2020
Zoo Zlín zůstává v tuto chvíli i nadále otevřena. V návaznosti na vládní bezpečnostní opatření v zoo na doporučení zřizovatele uzavřeli všechny vnitřní pavilony. Zbylá část areálu je běžně přístupná. Aktuální informace jsou dostupné na webových stránkách i na facebookovém profilu zoo.
zoo zlínZoo Zlín zůstává v těchto dnech otevřena, zavřené má pouze pavilony, venkovní expozice jsou přístupné. Jde o preventivní opatření, které se v zoo rozhodli přijmout. Současně také zajistí častější úklid a dezinfekci návštěvnicky exponovaných míst v areálu zoo.

Zlínská zoo je jedinečným místem, kde uvidíte zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem. Zvířata tu žijí ve zdařilé napodobenině jejich původního prostředí.

zoo zlínPtáci žijí v ptačích voliérách, které připomínají jejich domovinu, savci jsou vystavováni v přírodních expozicích. Za jeden den procestujete Afriku, Asii, Austrálii a Jižní Ameriku a seznámíte se s 222 druhy zvířat. Mezi ta nejatraktivnější patří sloni, žirafy, nosorožci, gorily, lachtani, lvi, tygři, tučňáci, papoušci, mravenečníci nebo lamy a řada dalších. Říká se, že Zoo Zlín patří k nejkrásnějším místům celé Moravy.

Vstupné do zoo je 130 korun, areál zoologické zahrady má otevřeno od 8:30 do 17:00 hodin.
Zoo Zlín – jedno z nejkrásnějších míst celé Moravy

Zoo Zlín – jedno z nejkrásnějších míst celé Moravy

Navštivte zlínskou zoologickou zahradu a nebudete litovat! Nachází se 4 km od Zlína směrem na Holešov a patří k nejnavštěvovanějším zahradám České republiky. Originalitou zoo je členění areálu podle kontinentů.

Další aktuality