!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Aktuality > Army Park Ořechov čeká bitva z II. světové války

Army Park Ořechov čeká bitva z II. světové války

Vydáno 5. února 2020 Zážitky
Každý rok se v Army Parku Ořechov strhne zimní bitva přibližující osudové okamžiky II. světové války. Letošní ukázka bude inspirovaná událostmi z roku 1944 - boji na řece Narva u stejnojmenného města, ležícím v dnešním Estonsku u hranic s Ruskem. Představí se několik stovek účinkujících v dobových uniformách a vojenská technika v čele s legendárním tankem T34.
zimní bitvaNarva je město na stejnojmenné řece ležící v dnešním Estonsku u hranic s Ruskem, kde v roce 1944 proběhla jedna z největších bitev II. světové války. Ukázky tamějších bojů uvidíte 8. února, program bude probíhat od 10:00 hodin, boje vypuknou ve 14 hodin.

Stejně jako každý rok bude připravena téměř hodinu trvající bojová ukázka inspirovaná právě událostmi na řece Narvě. Představí se několik stovek účinkujících v dobových uniformách a historická vojenská technika v čele s legendárním tankem T34. V areálu lze před bojovou ukázkou navštívit např. Army Shop, občerstvit se v Army Baru, nebo shlédnout ukázky výcviku vojska. Pro každého diváka bude k dispozici horký čaj zdarma. Vstupné do Army Parku je 130 Kč, pro děti a seniory 90 Kč.
Army Park Ořechov - muzeum

Army Park Ořechov - muzeum

Největší military zábavní park v ČR plný dobrodružných aktivit s vojenskou tématikou, armádní technikou a muzeem. Nevšední zážitky pro skupinu kamarádů i celou firmu zajišťuje tým profesionálních instruktorů a ochotného personálu.

Další aktuality

9.3.
2020
Tipy proti nudě... aneb, kam o víkendu s dětmi

Tipy proti nudě... aneb, kam o víkendu s dětmi

Střední Čechy | Zážitky
1.3.
2020
Ve Vlašimi můžete opět navštívit paraZOO

Ve Vlašimi můžete opět navštívit paraZOO

Střední Čechy | Zážitky
28.2.
2020
V sobotu oslaví Masopust ve skanzenu Vysoký Chlumec

V sobotu oslaví Masopust ve skanzenu Vysoký Chlumec

Střední Čechy | Zážitky