!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Na ledovém kluzišti před Arkádami se bude bruslit až do konce února
Na ledovém kluzišti před Arkádami se bude bruslit až do konce února
">
Zimní sporty

Na ledovém kluzišti před Arkádami se bude bruslit až do konce února

Vydáno 2. února 2020
Už začátkem prosince 2019 se veřejnosti otevřelo venkovní kluziště před obchodním centem Arkády Pankrác. Jeho plocha se oproti minulým letům zdvojnásobila - zájem malých i velkých bruslařů je rok od roku větší. Bruslení před Arkádami potrvá díky aktuálnímu počasí minimálně do konce února 2020.
Arkády Na ledové ploše o velikosti 600 m² se bude bruslit minimálně do konce měsíce. V případě příznivého počasí bude kluziště otevřeno ještě na začátku března.

U ledové plochy je pro návštěvníky připravena půjčovna bruslí a zázemí s možností nabroušení bruslí. Ve venkovních prostorách je k dispozici také občerstvení s bohatým sortimentem. Celodenní vstupné činí 50 Kč na osobu, děti do 5 let mají vstup zdarma. Brusle si lze vypůjčit za 80 Kč.

Kluziště je otevřeno denně, včetně víkendů, a to od 9 do 21 hodin.
Zimní bruslení Arkády Pankrác

4.12.
28.2.
Zimní bruslení Arkády Pankrác

Zimní bruslení je v módě! Před OC Arkády Pankrác je otevřeno venkovní ledové kluziště. Bruslí se denně i o víkendech od 9-21 hodin a za každého počasí.