Úvod > Aktuality > Žluté lázně byly zničeny povodní
Ve Žlutých lázních porád stojí voda
"> Ve Žlutých lázních porád stojí voda "> Pokud by kdokoli chtel prijít pomoci s úklidem, budou provozovatelé rádi za každou ruku
Životní styl

Žluté lázně byly zničeny povodní

  • Vydáno7. června 2013
Oblíbený sportovní a relaxační areál Žluté lázně v Praze – Podolí postihla letošní povodeň vrchovatou měrou. Prostor je nyní v havarijním stavu a pro veřejnost je zcela uzavřený.
Žluté lázně před povodníNánosy bahna zaplavily podolský areál Žluté lázně, který Pražanům slouží jako volnočasový park. Nynější povodně jsou pro Žluté lázně ještě ničivější než v roce 2002 – tehdy v areálu chyběly sportoviště a provozovny. Letos bylo zaplaveno 90% území, vše kromě parkoviště a kanceláří. Škody se pohybují kolem 20 milionů korun. Pod vodou skončila nejen pláž, ale také pizzerie, kurty nebo minibar.

Provozovatelé volnočasového areálu nedokáží zatím odhadnout jak rychle se voda stáhne zpátky a co odkryje za zkázu. Žluté lázně se však opět postaví na nohy a budou sloužit návštěvníkům, co nejdříve. Pokud by kdokoli chtěl přijít pomoci s úklidem, budou provozovatelé rádi za každou ruku, která přispěje k obnovení areálu.
Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je beach volejbal, stolní tenis nebo oblíbená venkovní posilovna Yellow Gym. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.