Úvod > Aktuality > Areál Vigvam nabízí zážitkové ubytování v kupé nočních vagonů
Areál Vigvam
"> Areál Vigvam "> Areál Vigvam nabízí zážitkové ubytování v kupé nocních vagonu "> Vagon vlaku Praha-Moskva
Zážitky

Areál Vigvam nabízí zážitkové ubytování v kupé nočních vagonů

  • Vydáno1. července 2013
Chcete prožít o prázdninách něco nevšedního? Vyzkoušejte třeba víceúčelový areál Vigvam v Němčicích u Kolína, kde najdete neotřelé místo plné zábavy včetně velmi netradičního ubytování. To zde poskytují vysloužilé "kotláky", které dříve jezdily po trase Praha – Moskva.
Ubytování ve vlaku„Vigvam, konečná stanice, prosíme, uložte se.“ Tak by mohla znít výzva určená všem milovníkům prázdninových dobrodružství a nevšedních zážitků, o něž není ve víceúčelovém areálu v Němčicích u Kolína nouze. Nově se tu totiž nabízí zážitkové ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových kupé nočních vagonů, které před lety zdolávaly vzdálenost Praha–Katowice–MinskMoskva. Plně funkční „kotláky“ už dnes na trati dlouhé více než dva tisíce kilometrů nejezdí, svému účelu ale sloužit nepřestaly. Jen místo cestujících v nich přespávají návštěvníci Vigvamu.

Areál Vigvam je ideálním místem pro rodinnou dovolenou i romantický víkend ve dvou. Pobyt si lze zpestřit nejen netradičním noclehem v lůžkových vozech, ale řadou dalších zážitků. Zatímco děti nadchne dětská minizoo, pirátské hřiště a želví výběh, dospělé zabaví kulečník, stolní fotbálek nebo šachy. Ti, které omrzí pobyt v areálu, mohou vyrazit na projížďky v kočáře taženém dvojspřežím či čtyřspřežím, na výlet ve speciálním piknik wagonu nebo na některou z cyklostezek. Milovníci čtyřstopých vozidel a luxusu zase zajásají nad projížďkou v Hummer limuzíně vybavené koženými sedačkami, barem, laserovými efekty, pěti obrazovkami a DVD přehrávačem s kvalitním ozvučením.

A na své si ve Vigvamu přijdou i příznivci rybolovu a rybích specialit. V tamním rybníčku si mohou ulovit vlastního pstruha duhového a nechat si ho připravit šéfkuchařem Petrem Kyselou. Ideální útočiště pro zakončení prázdninových dní skýtá vinný sklípek a vinotéka s pravidelnými řízenými degustacemi pod vedením sommeliéra a nabídkou těch nejlepších vín od tuzemských i zahraničních vinařů.
Areál Vigvam v Němčicích u Kolína

Areál Vigvam v Němčicích u Kolína

Víceúčelový areál Vigvam se nachází nedaleko Prahy, na samém okraji Němčic u Kolína. Je situován s výhledem do přírody, obklopen loukami a lesem. Vyrazit sem můžete za zábavou, gurmánskými zážitky a také za neotřelým ubytováním jak ve vigvamu, tak také v kupé nočních vagonů.

Další aktuality