Úvod > Aktuality > Zajděte s rodinou do Aquacentra Šutka a zažijte spolu výjimečný den
Na Šutce si užijete 50m bazén
"> Na Šutce si užijete 50m bazén "> Areál Aquacentra Šutka je bezbariérový "> Hydraulický zvedák do bazénu
Letní sporty

Zajděte s rodinou do Aquacentra Šutka a zažijte spolu výjimečný den

  • Vydáno29. září 2017
V letošním roce se Aquacentrum Šutka připojí k oslavám Mezinárodního dne seniorů, který každoročně připadá na 1. říjen. V neděli 1. 10. 2017 Aquacentrum Šutka nabízí všem seniorům nad 60 let vstup do celého areálu na celý den za pouhou 1 Kč.
Již od roku 1998 si svět 1. října připomíná Mezinárodní den seniorů, který je oslavou všeho, co společnosti přináší staří lidé. Taktéž i Aquacentrum Šutka se rozhodlo podpořit tento den a zvýhodnit vstup na 1 Kč pro všechny návštěvníky nad 60 let.

Podpořte tento den s námi a dejte svým blízkým najevo, jak si jich vážíte a že máte zájem s nimi tento den strávit.

Areál aquaparku Šutka v Kobylisích nabízí kromě padesátimetrového plaveckého bazénu také aquapark se skluzavkami a tobogány či wellness.
Aquacentrum Šutka

Aquacentrum Šutka

Aquapark Aquacentra Šutka nabízí mnoho atrakcí, zábavy a jiných lákadel, které si zamilujete! V aquaparku naleznete 2 velké tobogány, 3 skluzavky, divokou řeku, dětské brouzdaliště pro nejmenší, relaxační bazén a vířivku nabízející příjemný relax.

Plavání kojenců a batolat – Aquacentrum Šutka

Plavání kojenců a batolat – Aquacentrum Šutka

Plavání kojenců, batolat a dětí od 6 měsíců do 4 let v aquaparku Šutka na Praze 8 a v novém výukovém bazénu na Pražačce, Praha 3 – již od listopadu 2015.