Úvod > Aktuality > Aquapark v Čestlicích garantuje příjemné osvěžení v čisté vodě
Aquapark v Cestlicích garantuje príjemné osvežení v cisté vode
"> Aquapark v Cestlicích garantuje príjemné osvežení v cisté vode "> V Aquapalace Praha si cistou vodu mohou návštevníci užívat za každého pocasí
Letní sporty

Aquapark v Čestlicích garantuje příjemné osvěžení v čisté vodě

  • Vydáno22. června 2013
Rádi se koupete? Milujete vodu, ale vyplašily vás varovné zprávy hygieniků, že jsou vodní toky, rybníky a nádrže díky povodním znečištěné? Máte obavu ze sinic? Pak vás jistě potěší, že v aquaparku Aquapalace Praha v Čestlicích je voda vždy čistá, díky modernímu filtračnímu systému, který zajišťuje kvalitní vodu jako málokde v Praze. Užijte si letní počasí, teplo, blížící se prázdniny a dovolenou ve vodním ráji.
Aquapalace ČestliceV Aquapalace Praha si čistou vodu si lze užívat za každého počasí a jakýchkoli teplot. Můžete se zde spolehnout, že voda, ve které se koupete, je maximálně čistá. Celkem je v aquaparku objem 2000 kubíků vody a ta neustále prochází sofistikovaným systémem mechanického a antibakteriálního čištění.

Kromě venkovní zóny s unikátní divokou řekou, která v letní sezoně láká nejvíce, je součástí největšího aquaparku u nás rozsáhlý vnitřní Vodní svět s šesti tobogany, umělým vlnobitím, bazénem, vířivkami a řadou dalších vodních atrakcí. Velkou výhodou je tedy i to, že i když se na slunné obloze objeví bouřkový mrak, nemusíte zklamaně prchat domů – stačí se přesunout zvenku dovnitř. Užít si vodní radovánky si tak můžete užít i v době, kdy teploty klesnou pod tropické hodnoty.

Součástí letní nabídky Aquapalace Praha je permanentka na vstup do Vodního světa 5 za 4. Novinkou je rozšíření venkovní zóny, a pirátská tematika, která se bude prolínat celými prázdninami. Děti i dospělé čeká denně mnoho zajímavých akcí, soutěží a her.
Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality