Úvod > Aktuality > Aquapark Barrandov má pro vás mnoho způsobů jak se nenudit
Zážitky

Aquapark Barrandov má pro vás mnoho způsobů jak se nenudit

  • Vydáno7. února 2010
Zasportujete si, zrelaxujete tělo i duši a pro nejmenší je tu připravené dětské brouzdaliště s mini skluzavkou a minichrliči. Pro dokonalou relaxaci je k dispozici whirpool (vodní, perličková masáž), masážní trysky a vodní chrliče. Pro zdatnější plavce je připravena divoká řeka s umělým protiproudem, která nikoho nenechá v klidu. Pro klidný požitek je vždy připraven také 25 metrů dlouhý plavecký bazén.
Hledáte skvěle vybavený aquapark co nejblíže centru Prahy? Obáváte se rychlé jízdy  na tobogánu v nových plavkách? Jistě oceníte tobogán, který se sjíždí na nafukovacích plavidlech. Aquapark na Barrandově je moderní sportovně rekreační centrum s vířivkami, brouzdališti, divokou řekou, ale i klasickým plaveckým bazénem. Z dalších služeb je tu pro vás parní komora, sauna  vodní bar, a restaurace s rybími specialitami.

Teplota vody je v plaveckém bazénu 27-28°C, v dětském bazénku 32°C, v divoké řece 29°C a ve vířivce (whirlpool) 33°C. Teplota vzduchu v bazénové hale je mezi 30 a 32°C.

Více informací:

Přijďte se i vy podívat do moderně vybaveného vodního centra! Mezi vířivkami, tobogány, brouzdališti, obyčejným 25m bazénem a dalšími atrakcemi si určitě přijde každý člen rodiny na své.

Aquapark Aquadream Barrandov ve znamení zábavy

Aquapark Aquadream Barrandov ve znamení zábavy

Přijďte se i vy podívat a zabavit do moderně vybaveného vodního centra! Mezi vířivkami, tobogány, brouzdališti, obyčejným 25m bazénem a dalšími atrakcemi si určitě přijde každý člen rodiny na své.