Úvod > Aktuality > Aquapalace Praha odstartuje letní sezonu otevřením dvou nových tobogánů
Prvním z nových tobogánu v Aquapalce Cestlice je vnitrní divoká reka jménem Canyon
"> Prvním z nových tobogánu v Aquapalce Cestlice je vnitrní divoká reka jménem Canyon "> Pro pravidelné návštevníky je navíc pripravena výhodná permanentka – zakoupíte-li si 5 vstupu, získáte je  za cenu 4 "> Druhou divokou novinkou je tobogán Crazy Tube s délkou 130 m
Letní sporty

Aquapalace Praha odstartuje letní sezonu otevřením dvou nových tobogánů

  • Vydáno17. června 2014
Všichni do plavek! Slavnostní zahájení letní sezóny je tady, a to již v pátek 20. června! V Aquapalace Praha – největším aquaparku v Čechách – se v ten den navíc prvně otevřou dva zbrusu nové tobogány, které se stavěly pouhé 3 měsíce. Přijďte si je vyzkoušet a užít si oficiální nástup léta s plnou parádou!

Crazy TubePrvním z nových tobogánů v Aquapalce Čestlice je vnitřní divoká řeka jménem Canyon. Tím, že navazuje na tu stávající ve venkovní části, se stala s 250 metry nejdelším tobogánem v ČR! Canyon je třírychlostní, tzn. v určitých intervalech v něm teče různé množství vody a tím pádem je řeka v různé časy přizpůsobena pro jinou náročnost jízdy. Řeka se vine celým Palácem dobrodružství, kde je tak nyní celkem 7 tobogánů a 3 skluzavky. Tato nová řeka je doplněna zpestřujícími atrakcemi, přivítá vás např. 20metrový tunel se světelnými a zvukovými efekty, průhlednou částí koryta řeky, kde budete mít pocit, že při jízdě padáte do prázdna, či venkovním vyhlídkovým bazénem.

Vnitrni usek CanyonDruhou divokou novinkou je tobogán Crazy Tube s délkou 130 m. Jak už název napovídá, v ní vás čeká pořádně bláznivá jízda.  Ozvláštní ji světelné efekty, několik různě barevných částí i pocity zužování trubice! Ale žádný strach, jen to jen jeden z optických klamů, jakých vás cestou dolů potká víc. Na Crazy Tube se jezdí na pneumatikách a na rozdíl od ostatních tobogánů bude povolená jízda ve vláčku hned za sebou! Kapacita této atrakce je až 1000 jízd za hodinu, což výrazně zrychlí odbavení na tobogánech v celém Paláci dobrodružství.

Venkovní zónaSlavnostní křest obou tobogánů v pátek 20. června ve 14:00 za účasti osobností odstartuje v Aquapalace Divoké léto, kdy dobrodružství nebude mít konce! Kromě nových tobogánů si nemůžete nechat ujít například umělé vlnobití, spirálový tobogán spacebowl, večerní laser show anebo venkovní saunování. Kromě vnitřní části se třemi paláci je k dispozici rozsáhlá venkovní zóna s vodním barem, dvěma gril bary, několika bazény a spoustou atrakcí pro malé návštěvníky. Celkem je pak připraveno skoro 1000 lehátek, jak ve venkovní, tak i vnitřní zóně.

Děti se v Aquapalace po celé léto mohou těšit na animace, soutěže a hry každý den. Třeba už 17. července, kdy aquapark ovládnou Letadla 2. Pro pravidelné návštěvníky je navíc připravena výhodná permanentka – zakoupíte-li si 5 vstupů, získáte je  za cenu 4.

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa – wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague je vyhledávaným cílem pro rodiny s dětmi. Je přímo propojen s největším krytým Vodním světem ve střední Evropě (Aquapark Čestlice) a nabízí mnoho možností zábavy i relaxace pro děti i dospělé. Součástí Vodního světa je jedinečný Saunový svět a wellness centrum.

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality