!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Aquapalace Praha je znovu v provozu. Užijte si předvánoční čas v nejzábavnějším aquaparku ve střední Evropě
Aquapalace Praha je znovu v provozu. Užijte si předvánoční čas v nejzábavnějším aquaparku ve střední
"> "> "> ">
Lázně a wellness

Aquapalace Praha je znovu v provozu. Užijte si předvánoční čas v nejzábavnějším aquaparku ve střední Evropě

Vydáno 3. prosince 2020
Za přísného dodržování hygienických a bezpečnostních podmínek otevírá ve čtvrtek 3. prosince své brány největší sportovní a volnočasový areál v České republice. Po téměř dvouměsíční nucené uzavírce se mohou milovníci zdravého pohybu, vodních radovánek a aktivní relaxace vrátit nejen do Vodního světa, ale i Saunového světa a Fitness centra. Pro návštěvníky se také otevírá Spa & Wellness, znovu je v provozu i léčebná fyzioterapie Balneo & Medical.
aquapalaceV souladu s pondělním usnesením vlády bude mít Aquapalace Praha otevřeno v režimu 15 m2 na jednoho návštěvníka. Vše za přísného dodržování bezpečnostních rozestupů i hygienických podmínek. Na bazény se navíc nevztahuje povinnost nošení roušek. Zakrytá ústa musí mít návštěvníci pouze při vstupu a odchodu do areálu, v šatnách a cestou k bazénu, v prostoru bazénu už nikoliv. V Saunovém světě je taktéž pohyb již bez roušek.
 
aquapalaceVodní svět, který bude v novém režimu zaplněný přibližně z necelé třetiny své kapacity, nabízí ve třech palácích více než 20 skluzavek a tobogánů, mořské vlnobití či jiné atrakce. Díky propojení virtuální reality s vodními atrakcemi se zde návštěvníci podívají do Vesmíru a proletí se nad horskými hřebeny, užijí si poslech hudby pod vodou a mnoho dalšího.
 
sauna čestliceNa příchod návštěvníků je připraven i Saunový svět, který při současných opatřeních bude mít otevřeno 9 saun, 4 vířivky a Římský bazén a nabídne více než 160 návštěvníkům v jednom okamžiku možnost komfortního saunování při teplotě vyšší než 75 stupňů Celsia. Celý den budou probíhat saunové aromaterapeutické rituály, kouřové rituály, muzikoterapie a nový japonský čajový rituál Chado.
Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě - aquapark Čestlice - s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa - wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.