Úvod > Aktuality > Aqualand Moravia Pasohlávky otevřel nové Wellness Pálava – součástí je i sněhová jeskyně
Aqualand Moravia Pasohlávky otevřel nové Wellness Pálava - součástí je i sněhová jeskyně
"> "> ">
Lázně a wellness

Aqualand Moravia Pasohlávky otevřel nové Wellness Pálava – součástí je i sněhová jeskyně

Vydáno 14. listopadu 2019
Aqualand Moravia v jihomoravských Pasohlávkách otevřel nové Pálava Wellness plné vychytávek, které vám zaručí jedinečné wellness zážitky. Mezi nimi je například jeskyně ve které sněží, nebo panoramatická sauna s výhledem na Pálavu a Novomlýnská jezera.
wellness pálavaNa začátku listopadu otevřel Aqualand Moravia jedinečné Wellness centrum Pálava, které opravdu dostálo svého jména. Rozkládá se totiž z části na terase odkud je skvělý výhled na CHKO Pálavu i Novomlýnská jezera, a celý prostor na vás dýchne atmosférou jižní Moravy a vína. Ve vnitřní části si budete připadat jako na procházce vinařskými stezkami.

Dominantou celého Pálava Wellness je venkovní finská Panorama sauna. Sauna má kapacitu 100 osob je vybavena dřevěnými lavicemi, osvětlená LED osvětlením a vytápěná dvěma velkými plynovými kamny. Výjimečná je sauna především výhledem, které zprostředkovávají panoramatická okna, díky kterým máte během saunování jedinečný výhled na Pálavu a Novomlýnská jezera.

sněžná jeskyně 11668Jedinečný wellness zážitek vám zaručí sněhová jeskyně Lednice. Dokonale se zde zchladíte a ovlažíte se opravdovým sněhem. Ve sněhové jeskyni se teplota pohybuje kolem -1°C. Jeskyně je dekorována umělými skalami, které jsou zasypány sněhem, středem místnosti pak vede chodníček pro vaše pohodlí.

Součástí vnitřních prostor wellness Pálava je tepidarium Valtický sklep, kde si budete připadat jako v opravdovém moravském sklípku. Chladno jako ve sklepě vám tady ale opravdu nebude, naopak krásně se zde prohřejete a díky elektrickému krbu, ve kterém příjemně praská dřevo, skvěle zrelaxujete. Součástí prostoru jsou samozřejmě příjemná, pohodlná lehátka.

wellenss pálavaVenkovní vířivka Whirlpool Morava s masážními lehátky a přelivovým žlábkem! Tak tomu se říká luxus pro náročné. No, jen si to představte, ležíte v teplé vířivce plněné termální vodou na střeše budovy s výhledem do okolí na Pálavu a Novomlýnská jezera!

Že jste ještě nevyzkoušeli zážitkové sprchy?  V Pálava Wellness je určitě musíte zkusit. Najdete zde rovnou dvě – sprchy postupně mění barvy i intenzitu sprchování a vy tak můžete vyzkoušet tropickou sprchu, jemné mlžení, boční masáž nebo niagárský déšť. Hned po východu ze sauny se můžete zchladit studenou vodou ze sprchy a pro odvážlivce přímo z vědra! Čtyři vaničky Kneippova chodníku najdete ve venkovní části wellness. Dvě jsou plněny studenou a dvě teplou vodou. Ve venkovní části Pálava Wellness najdete také suchý Kneippův chodník.
Aqualand Moravia Pasohlávky – místo, kde léto nikdy nekončí

Aqualand Moravia Pasohlávky – místo, kde léto nikdy nekončí

V Pasohlávkách najdete nejmodernější aquapark v České republice – 14 bazénů, 20 tobogánů, 24 saun a procedur ve Forum Romanum Wellness a restaurace Imperium s bohatým výběrem jídel. Užijte si vodní radovánky v krásné krajině Pálavských vrchů v Pasohlávkách, jen 20 minut od Brna.