Úvod > Aktuality > Saunový svět v aquacentru bude mít nově Kneippův chodník
Lázně a wellness

Saunový svět v aquacentru bude mít nově Kneippův chodník

  • Vydáno20. srpna 2015
Zážitkové sprchy, Kneippův chodník i výdejník ledu – to jsou největší novinky, na které se mohou těšit už v září návštěvníci saunového světa v bohumínském aquacentru. Kvůli rekonstrukci bude od dnešního dne až do pátku 11. září omezen provoz saun i ochlazovny. K dispozici budou jen dvě finské sauny za poloviční vstupné. K ochlazení budou návštěvníci moci využít sprchy v šatnách. Fungovat nebude ochlazovna, celá venkovní část, parní sauna, a také infrasauna.
Proměnou projde v aquacentru Bohumín celá ochlazovna saunového světa. V místě stávajících obyčejných sprch vyrostou půlkulaté zážitkové sprchy, mezi nimi vznikne místo na výrobu ledu a za nimi přibude Kneippův chodník se šesti bazénky s rozdílnou teplotou vody a oblázky na dně.
 
V úterý 1. září se navíc celé aquacentrum pro veřejnost uzavře. Pravidelná odstávka potrvá jedenáct dní, a to až do pátku 11. září. Návštěvníky přívítá aquacentrum i saunový svět opět v sobotu 12. září.
 
Letos už bohumínské aquacentrum navštívilo přes 154 tisíc lidí. Jen v červenci využilo bazény 23 tisíc lidí a tržby za měsíc červenec byly téměř 1,4 milionu korun. Rekordní návštěvnost prozatím zaznamenal vodní svět v srpnu, kdy do něj denně zamířila tisícovka lidí, takže do poloviny srpna jej vyzkoušelo přes 15 tisíc návštěvníků.
Aquacentrum Bohumín

Aquacentrum Bohumín

Koupání, uvolnění těla i mysli ve sportovním centru Bospor, které nabízí relaxaci a aktivity pro volný čas.

Těšínské Slezsko Region Card

Těšínské Slezsko Region Card

Těšínské Slezsko Region Card je karta hosta, která vám umožní plnohodnotně prožít letní, nebo zimní dovolenou v turistické oblasti Těšínské Slezsko s heslem: více zážitků za méně peněz!