Úvod > Aktuality > Aplikace hotelu Thermal v Karlových Varech vás provede celým pobytem
Aplikace hotelu Thermal v Karlových Varech vás provede celým pobytem
"> Aplikace hotelu Thermal v Karlových Varech vás provede celým pobytem "> Díky aplikaci získáte prehled aktuálních nabídek hotelových služeb "> Soucástí aplikace je také interaktivní mapa Karlových Varu
Životní styl

Aplikace hotelu Thermal v Karlových Varech vás provede celým pobytem

  • Vydáno15. února 2014
Lázeňský hotel Thermal, jakožto první hotel v Karlových Varech, dokončil vlastní mobilní aplikaci s řešením MyStay. Díky ní získají hosté přehled aktuálních nabídek hotelových služeb, přímý kontakt s recepcí, předpověď počasí nebo interaktivní mapu Karlových Varů.
Hotel ThermalLázeňský hotel Thermal je prvním hotelem v Karlových Varech, který dokončil vlastní mobilní aplikaci s řešením MyStay. Hosté tak mají k dispozici přímý kontakt na recepci i rezervační oddělení, seznam hotelových služeb, nabídku spa & wellness, restaurace a Lobby baru, informace o právě probíhajících událostech a doporučení na sportovní aktivity.

Mimo jiné získají přehled aktuálních nabídek hotelových služeb, předpověď počasí nebo interaktivní mapu Karlových Varů. Stažení je možné z App Store či Google Play. O svém pobytu mohou informovat i své přátele na Facebooku či pořídit si fotografii ve fotorámečku v barvách a ve stylu hotelu Thermal.

Aplikace "Hotel Thermal" s řešením MyStay po stažení z App Store či Google Play funguje i offline, a to v českém, anglickém, německém a ruském jazyce. V současné době se připravuje také arabská verze. Aplikace Hotel Thermal se stane recepčním, průvodcem i službou concierge ve vaší kapse.
Střešní bazény hotelu Thermal v Karlových Varech

Střešní bazény hotelu Thermal v Karlových Varech

Máte chuť osvěžit se plaváním nebo relaxací v termální vodě? Vyzkoušejte bazén na skále nad hotelem Thermal s nezapomenutelným výhledem na Karlovy Vary! Těšit se můžete na bazén s plaveckými dráhami a relaxační částí a na menší bazén plněný pouze karlovarskou vřídelní vodou.

Hotel Thermal Karlovy Vary

Hotel Thermal Karlovy Vary

Hotel Thermal se nachází v srdci Karlových Varů. Nabízí ubytování na pokojích s krásným výhledem do lázeňského centra a především prvotřídní lázeňskou a wellness péči. V hotelu se každoročně pořádá Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary.