Úvod > Aktuality > Adventní čas a zahájení lyžařské sezóny v Harrachově
Adventní program v Harrachove
"> Adventní program v Harrachove "> Zahájení lyžarské sezóny "> K Harrachovu patrí i sport
Kultura

Adventní čas a zahájení lyžařské sezóny v Harrachově

  • Vydáno29. listopadu 2014
Advent je v plném proudu a také Harrachov připravil řadu příjemných předvánočních akcí. Přijměte pozvání na akce spojené se svátky Vánoc. Čeká vás rozsvícení vánočního stromu spojené se zpíváním vánočních koled, ochutnávkou cukroví a jiných dobrot.
Adventní čas v Harrachově30. listopadu bude v 16 hodin slavnostně rozsvícen vánoční strom. Akce bude spojená se zpíváním vánočních koled, ochutnávkou cukroví a jiných dobrot. Vše probíhá pod dohledem pána hor – Krakonoše

24. prosince je od 14 hodin připravený tradiční Vánoční koncert. V podání sopranistky Jany Štěrbové zazní hudba starých mistrů a koledy z celého světa, jež navodí tu správnou vánoční atmosféru nadcházejícího Štědrého dne.

Mimo těchto vánočních akcí vás čeká 14. prosince slavnostní zahájení lyžařské sezony, které se bude konat v prostoru dolní stanice lanové dráhy Delta. Kromě perfektní lyžovačky na první lyžaře letošní sezony bude čekat i velice zajímavý doprovodný program v podobě koncertu skupiny Yo Yo Band, módní přehlídky za účasti českých TOP modelek (např. Eliška Bučková či Tereza Fajksová), testování lyží či možnost občerstvení se krkonošským gulášem a koláčky zdarma, ale pořadatelé samozřejmě nezapomněli ani na ty nejmenší lyžaře, i pro ně je přichystána zábava na sněhu. Navíc se bude lyžovat s 30% slevou.

Další aktuality