Úvod > Aktuality > Adventní čas dorazil na Chateau Mcely

Adventní čas dorazil na Chateau Mcely

Vydáno 7. prosince 2018 Životní styl
Přijeďte si vychutnat povznášející atmosféru adventně vyzdobeného zámku a anglického parku. V průběhu adventních víkendů na vás čeká speciální zvýhodnění ubytování na zámku Mcely, zajímavý program, líbezné koledy, vůně svíček a jehličí a neodolatelné domácí vánoční cukroví.
Chateau McelyAdventní čas na zámku Mcely má jedinečnou atmosféru, ve které se snoubí aristokratická tradice rodiny Thurn-Taxisů s kouzlem adventu. Venkovské sídlo bylo již tehdy oblíbeným místem odpočinku a oslav v rodinném kruhu. Vychutnejte si i vy v klidu a bez starostí půvab vánočních svátků.

V sobotu 8. prosince vám od 16:00 hodin zpříjemní den adventní koncert komorního souboru Musica Festiva di Praga v zámeckých sálech. Třetí adventní sobotu 15. prosince čeká zájemce od 14:00 do 16:30 hodin kreativní vyrábění korálkových vánočních ozdob a adventních dekorací se zámeckou floristkou. Na kurz je třeba předchozí rezervace na telefonu 325 600 095 či eamilu Chateau@ChateauMcely.com. Od 14. do 21. prosince 2018 můžete využít 30% zvýhodnění na ubytování. Adventní program v českém jazyce je pro ubytované hosty zcela bezplatný.

přerov nad labem zimaAdventní čas si budete moci také připomenout výlety do blízkého okolí, např. na nedaleký zámek Loučeň, výjimečnou atmosféru si vychutnáte ve skanzenu lidové architektury v Přerově nad Labem, kde vás vrátí do doby lidových vánočních obyčejů. V případě sněhu doporučujeme zážitek z jízdy na saních taženými koňmi okolní zimní krajinou. Tento zážitek je třeba objednat dopředu před vaším příjezdem.
Chateau Mcely - pětihvězdičkový ekologický hotel

Chateau Mcely - pětihvězdičkový ekologický hotel

Jedním z nejatraktivnějších míst pro pořádání svatebních obřadů, firemních akcí, školení, konferencí, loveckých i jiných venkovních aktivit je zámek Chateau Mcely. Rekonstruovaný zámek nabízí moderní komfort v neoklasicistním romantickém stylu.

Zámecká restaurace Piano Nobile

Zámecká restaurace Piano Nobile

Restaurace Piano Nobile Chateau Mcely je otevřena sedm dní v týdnu se sezónním à la carte menu. Menu je postaveno na kvalitních surovinách tak, aby gastronomický zážitek pomohl hostům dosáhnout rovnováhy těla a duše.