Úvod > Aktuality > Jedinečné prohlídky večerní zoo s průvodcem zažijete v jihlavské zoo

Jedinečné prohlídky večerní zoo s průvodcem zažijete v jihlavské zoo

Vydáno 26. prosince 2019 Příroda
Jedinečná vánoční prohlídka jihlavské zoo s průvodcem spojená se zábavným programem pro rodiny s dětmi bude probíhat v sobotu 28. prosince, dospělým je pak vyhrazena prohlídka v pátek 27. prosince 2019. Na neobvyklé večerní dobrodružství je třeba rezervace vstupenek prostřednictvím e-shopu zoo.
Zoo JihlavaOd 27. do 28. prosince budou v zoo opět po roce probíhat Vánoční večerní prohlídky v Zoo Jihlava. Můžete se těšit na řadu překvapení a zajímavý zážitek. Speciální vánoční prohlídka se zoologem pro dospělé, při které se dozvíte nejedno tajemství z říše zvířat, se bude konat v pátek 27. prosince v 16:30 a v 17:00 hodin. Nutná je však včasná rezervace přes eshop zoo. Prohlídky jsou určené pro dospělé a děti starší 12 let. Cena vstupenky je jednotná 195 Kč.

Vánoční večerní prohlídky pro rodiny s dětmi jsou na programu 28. prosince 2019 v  16.30, 17:00 a 17:30 hodin. Přijďte vnést více barev do nevýrazných zimních dnů. Jedinečné vánoční prohlídky jihlavské zoo s průvodcem budou v sobotu spojené se zábavným programem pro rodiny s dětmi. Cena vstupenly pro dospělé je 195 Kč, děti 3 až 15 let mají vstupné za 145 Kč. Obě prohlídky trvají zhruba 2 hodiny.
Zoo Jihlava - připravte se na zážitek

Zoo Jihlava - připravte se na zážitek

Zahrada je členěná do pěti kontinentů a ty můžete navštívit za jediný den. Rozlohou patří mezi menší, prohlídku zvládnete i s malými dětmi.