!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Jedinečné prohlídky večerní zoo s průvodcem zažijete v jihlavské zoo
Jedinečné prohlídky večerní zoo s průvodcem zažijete v jihlavské zoo
"> "> ">
Příroda

Jedinečné prohlídky večerní zoo s průvodcem zažijete v jihlavské zoo

  • Vydáno27. prosince 2021
Jedinečná vánoční prohlídka jihlavské zoo s průvodcem spojená se zábavným programem pro rodiny s dětmi bude probíhat v úterý 28. prosince 2021, dospělým je pak vyhrazena prohlídka v pondělí 27. prosince 2021. Na neobvyklé večerní dobrodružství je třeba rezervace vstupenek prostřednictvím e-shopu zoo.
Zoo JihlavaOd 27. do 28. prosince budou v zoo opět po roce probíhat Vánoční večerní prohlídky v Zoo Jihlava. Můžete se těšit na řadu překvapení a zajímavý zážitek.

Speciální vánoční prohlídka se zoologem pro dospělé, při které se dozvíte nejedno tajemství z říše zvířat, se bude konat v pondělí 27. prosince v 16:00 hodin. Nutná je však rezervace přes eshop zoo. Prohlídky jsou určené pro dospělé a děti starší 12 let. Cena vstupenky je jednotná 259 Kč. V ceně prohlídky je průvodce a parkování na hlavním parkovišti. Předpokládaná délka prohlídky je cca 120 minut.

Vánoční večerní prohlídky pro rodiny s dětmi jsou na programu v úterý 28. prosince 2021 v 16:00, 16:30 a 17:00 hodin. Přijďte vnést více barev do nevýrazných zimních dnů. Jedinečné vánoční prohlídky jihlavské zoo s průvodcem budou v sobotu spojené se zábavným programem pro rodiny s dětmi. Cena vstupenky pro dospělé je 260 Kč. pro děti od 3 do 15 let pak 190 Kč.
Zoo Jihlava – připravte se na zážitek

Zoo Jihlava – připravte se na zážitek

Zahrada je členěná do pěti kontinentů a ty můžete navštívit za jediný den. Rozlohou patří mezi menší, prohlídku zvládnete i s malými dětmi.