Úvod > Aktuality > Jedinečné prohlídky večerní zoo s průvodcem zažijete v jihlavské zoo

Jedinečné prohlídky večerní zoo s průvodcem zažijete v jihlavské zoo

Vydáno 21. prosince 2018 Příroda
Jedinečná vánoční prohlídka jihlavské zoo s průvodcem spojená se zábavným programem pro rodiny s dětmi bude probíhat 27. a 28. prosince 2018. Téma letošních vánočních prohlídek je „Jak si pejsek s kočičkou dělali dort“. Na neobvyklé veřerní dobrodružství je třeba se předem objednat.
Zoo JihlavaOd čtvrtka 27. 12. až do pátku 28. 12. budou v Zoo Jihlava opět po roce probíhat Vánoční večerní prohlídky. Můžete se těšit na řadu překvapení a zajímavý zážitek. Jedinečné prohlídky Zoo Jihlava s průvodcem na téma „Jak si pejsek s kočičkou dělali dort“ začínají u pokladny u řeky vždy v 16:00, 16:30, 17:00, 17:30 a 18:00. Nutná je však včasná rezervace přes eshop zoo. Volných termínů tam naleznete ještě několik.

Zoo Jihlava v ziměNa Štědrý den 24. 12. dostanou děti dárek v podobě sníženého dětského vstupné za pouhou 1 korunu. Otevírací doba pokladen bude v tento den od 9:00 do 14:00 hodin. A na co se mohou návštěvníci Zoo Jihlava během Vánoc těšit? Kromě vkusně vyzdobeného a nasvíceného areálu zoo samozřejmě na zvířata. Odrostlá, ale stále hravá koťata tygrů, irbisů, nebo rysů karpatských dovádějící na sněhu a ledu jsou v současnosti jedním z největších taháků zoo. Stejně tak ostatní šelmy, které ačkoliv často pochází z tropických oblastí, zima v žádném případě nerozhodí. Kdo se bude chtít ohřát, může využít velký tropický pavilon s krokodýly, mnoha druhy plazů, a volně běhajícími drápkatými opicemi lvíčky zlatými. Bez problémů už je vidět i zcela nový přírůstek v pavilonu – samec aligátora čínského, který přicestoval do Jihlavy až z Japonska.
Zoo Jihlava - připravte se na zážitek

Zoo Jihlava - připravte se na zážitek

Zahrada je členěná do pěti kontinentů a ty můžete navštívit za jediný den. Rozlohou patří mezi menší, prohlídku zvládnete i s malými dětmi.

Vánoční večerní prohlídky v jihlavské zoo

Vánoční večerní prohlídky v jihlavské zoo

Od 27. do 28. prosince budou v zoo opět po roce probíhat Vánoční večerní prohlídky v Zoo Jihlava. Můžete se těšit na řadu překvapení a zajímavý zážitek.

Další aktuality

13.9.
2019
V jihlavské zoo prožijete noc s netopýry

V jihlavské zoo prožijete noc s netopýry

Vysočina | Příroda
2.8.
2019
Užijte si kus Afriky v Jihlavě

Užijte si kus Afriky v Jihlavě

Vysočina | Příroda
29.5.
2019
Přijďte na Den dětí do Zoo Jihlava

Přijďte na Den dětí do Zoo Jihlava

Vysočina | Příroda