Úvod > Aktuality > Advent si s dětmi užijete v zábavních centrech Bongo, Tongo a Galaxie
Advent si s dětmi užijete v zábavních centrech Bongo, Tongo a Galaxie
"> "> V nedeli 14. prosince oslaví Tongo Hradec své 3. výrocí otevrení "> Behem prosince se v Galaxii mužete tešit na spoustu zábavy
Zážitky

Advent si s dětmi užijete v zábavních centrech Bongo, Tongo a Galaxie

  • Vydáno8. prosince 2018
Zábavní kryté parky Bongo, Tongo a Galaxie připravily na prosinec bohatý program. Velkou výhodou těchto center je možnost strávit společný čas rodičů se svými dětmi bez ohledu na počasí venku.

Brněnské Bongo slaví 10 let

BongoV sobotu 8. 12. 2018 oslaví rodinný zábavní centrum Bongo 10. výročí otevření. Vedle řádění na atrakcích vás čeká i spousta další zábavy. Celý den vás bude provázet zdejší oblíbený klaun Pupa, nebude chybět malování na obličej ani kouzelník, narozeninový dort a dárečky. Otevřeno je zde o víkendu od 10 do 19 hodin.

I během dalších dnů vás čeká v Bongu spousta zábavy. V pátek 14. 12. si můžete pohrát s úžasnou, nezávadou a vysoce kvalitní modelovací hmotou Paulinda a vyrobit něco pěkného s vánoční tématikou ve vánoční dílničce. Zárove se bude konat "Večer pro dospělé" -  přijďte si užít prima čas s přáteli a jen tak si po celotýdenní práci zablbnout. Druhá tvořivá dílna se chystá na pátek 21. prosince, to se budou vyrábět z hmoty Paulinda vánoční stromečky (ozdoby).

nafukovací drak bongoA jaké atrakce na děti v Bongu čekají? Tak například vnitřní lanové centrum a na obrovskou pavoučí věž. Na dobrodružné výpravě do divoké africké džungle objevíte nekonečný labyrint chodeb, skluzavek, tobogánů, lanovek a žebříků. Součástí je nejvyšší skluzavka v ČR symbolizující vodopád a také adrenalinová skluzavka volný pád. Dále je zde závodní dráha, houpající se ostrov, čínský prolézací drak, lezecká stěna, bungee trampolína, nejrůznější vozítka a další atrakce
 

Tongo v Hradci oslaví 7 let

Tongo HradecV neděli 16. prosince oslaví Tongo Hradec své 7. výročí otevření! Příchozí čeká velká oslava s dortem, balónkovou dílnou, vystoupením A teamu, výtvarná dílna s malováním na obličej nebo focení s JG foto! Nebude chybět Strom splněných přání pro Ozdravovnu Les Království-Dobrotety.

To hlavní ale v Tongu mají každý den: v hale na ploše 2900 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich přitom představuje jiný ostrov či mořský svět. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu oceánem.

TongoNa ostrově Tonka pro malé děti si můžete podat ruku s opravdovou chobotnicí, ponořit se do bublinkového bazénu a pohrát si s fontánou. Na ostrově Jump si zaskáčete jako delfín, ve vlnobití se pohoupete jako v moři. Překonat strach z výšky můžete vyšplháním na útes nebo na mořský vulkán. V pirátském úkrytu se možná potkáte s piráty a svedete s nimi dělovou bitvu o jejich poklad. Na cestu zpět se vydáte po vodopádu nebo tobogánem! Pro útěk s pokladem můžete použít i závodní auto! A aby si děti užily více legrace, zvětšila se rybka Nemo do velrybích rozměrů. Ale pozor ať vás nespolkne! Otevírací doba je o víkendu od 10 do 19 hodin, ve všední dny od 14 do 19 hodin.
 

Zábava pro děti i dospělé ve zlínské Galaxii Toboga

TobogaToboga Galaxie je zábavní park pro celou rodinu. V hale na ploše 2500 m2 se nachází spousta atrakcí s vesmírnými motivy, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu vesmírem.
Na své si zde přijdou i dospělí. Kromě koutku s občerstvením je zde WiFi připojení zdarma a nebo třeba čtenářský koutek. 

Bez problémů zde tak může celá rodina dohromady strávit společný čas bez stresu a přitom si i aktivně odpočinout. O víkendu je zde otevřeno od 10 do 19 hodin, ve všední dny od 14 do 19 hodin.
Dětský zábavný park Toboga Galaxie Zlín – dobrodružná cesta vesmírem

Dětský zábavný park Toboga Galaxie Zlín – dobrodružná cesta vesmírem

Galaxie Zlín je jedinečný zábavní park pro celou rodinu s atrakcemi, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich přitom představuje jinou planetu či galaxii. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu vesmírem.

Rodinný zábavní park Toboga Tongo Hradec Králové

Rodinný zábavní park Toboga Tongo Hradec Králové

Park je uzavřen z důvodu rekonstrukce budovy.

Rodinný zábavní park Toboga Bongo v Brně

Rodinný zábavní park Toboga Bongo v Brně

Svět pro opičárny vašich dětí! Toboga Bongo Brno je jedinečný zábavní park pro celou rodinu. Nabízíme také školám, školkám i jiným kolektivům možnost výletu do našeho centra.