Úvod > Aktuality > Adventní trhy si užijte v Praze i na Jiřáku
Adventní trhy si užijte v Praze i na Jiřáku
"> "> "> Užijte si adventní náladu na Jiráku
Zážitky

Adventní trhy si užijte v Praze i na Jiřáku

  • Vydáno11. prosince 2018
Nevíte co koupit pod stromeček? Nebaví vás nakupovat v obchoďáku a chcete nakoupit něco opravdového a dobře se u toho najíst a napít? Přijďte o na farmářské tržiště na Jiřák. Otevřeno je vždy od středy do pátku od 8 do 18 hodin, přijít můžete i v sobotu 15. a 22. prosince 2018 od 8 do 14 hodin. O víkendu se můžete těšit nejen na zajímavé zboží, ale i na hudební program.
Vánoční trhFarmářské trhy přímo v srdci náměstí Jiřího z Poděbrad na Praze 3 jsou otevřeny každý týden od středy do pátku od 8 do 18 hodin a otevřeno bude také v sobotu 15. a 22. prosince 2018, takže pokud jste opomněli něco koupit pod stromeček, budete mít ještě dostatek možností, jak to napravit. 

A co nakoupíte? Čepice, šály, rukavice, šperky, keramiku, diáře, knížky, dřevěný drobný nábytek, voňavé levandulové polštářky, vánoční vykrajovátka, adventní výzdobu a mnoho dalšího!

SvařákObčerstvit se můžete svařákem, punčem, horkým čajem nebo medovinou, jako krmi můžete ochutnat rybí polévku nebo třeba staročeského kubu. Jako dárky můžete mimo jiné využít dárková balení českých kvalitních likérů, paštiky, těstoviny z chráněné dílny, pesta nebo česnekový věnec, zkuste svým blízkým pořídit netradiční dárky. 

V sobotu vás navíc potěší příjemná hudba. 15. prosince to budou balkánské rytmy kapely Circus Brothers a 22. prosince uslyšíte kubánskou skupinu Atares.