Úvod > Aktuality > 24 šťastných aneb permanentka do zoo za 1 Kč
Stante se na jeden den ošetrovatelem a poznejte zákulisí zoo a každodenní život exotických zvírat
"> Stante se na jeden den ošetrovatelem a poznejte zákulisí zoo a každodenní život exotických zvírat
Příroda

24 šťastných aneb permanentka do zoo za 1 Kč

  • Vydáno16. února 2013
"Nabídka, která tady ještě nebyla. Dvacet čtyři poukazů na jedinečný zážitek v zoo ve Dvoře Králové. Zoo je otevřena každý den od 9 do 16 hodin a rodinné vstupné činí 360 korun. "
Kdo se rychle rozhodne zakoupit si poukaz na absolvování zážitkového programu Ošetřovatelem v zoo a uskuteční jej ještě v termínu od 5. do 28. března 2013, získá k tomu roční permanentku do zoo za korunu a zážitek s ním může sdílet za korunu také doprovázející osoba. Při absolvování tohoto zážitku navíc získáte 30% slevu na ubytování v Hotelu Safari. Ještě váháte?


Ošetřovatelem v Safari Parku ve Dvoře Králové

Ošetřovatelem v Safari Parku ve Dvoře Králové

Pohlaďte si žirafu, podejte ruku lemurovi, nebo nakrmte šelmy. Staňte se na jeden den jedním z nás a poznejte zákulisí zoo a každodenní život exotických zvířat. Být ošetřovatelem zvířat možná je dětským snem vašich blízkých a vy jim ho můžete splnit.

Safari Park Dvůr Králové – Afrika na dlani

Safari Park Dvůr Králové – Afrika na dlani

Safari Park Dvůr Králové je jedna z nejznámějších zoologických zahrad v Česku. Najdete tu největší kolekci afrických zvířat v Evropě a jedinečné Africké a Lví safari. Dvorský safari park je také světovou jedničkou v odchovu kriticky ohrožených zvířat a jejich navracení zpět do přírody.