Úvod > Aktuality > 10 tipů na svatební hostinu v restauracích CzechSpecials
10 tipů na svatební hostinu v restauracích CzechSpecials
">
Gurmánská turistika

10 tipů na svatební hostinu v restauracích CzechSpecials

  • Vydáno20. července 2022
Letní měsíce jsou dnes časem svateb, i když to tak dříve nebývalo. V době letních prací na polích, a hlavně v době žní, se svatby většinou nestrojily. Nejvíce svateb bylo vždy na jaře, to se po dlouhé zimě většinou vdávat dívky musely, a na podzim. Ty na podzim bývaly nejbohatší, protože ještě byly zásoby jídla, drůběž i prasátka měly tu správnou váhu. Zatímco v minulosti se konaly svatby pouze doma, dnes pro svatební veselí hledají vhodná místa a restaurace. I naše certifikované restaurace CzechSpecials mají co nabídnout. Přijměte, proto prosím tuto naši pozvánku do některých z nich.
Plánujete romantickou svatbu? Tak to určitě zvolte Zámek Liblice, kde se snoubí překrásné zámecké interiéry s vybranou gastronomií. Chcete mít krásnou svatbu blízko Prahy s vynikající kuchyní? Doporučujeme vám restauraci Pod Zámkem v Průhonicích.

Romantika u jezera, to je svatba v hotelu Port u Máchova jezera. Svatebčané mohou zažít nejen grilování na břehu jezera, ale i projížďku lodí po jezeře. Samozřejmostí jsou vynikající gastronomické i ubytovací služby. Svatby připravované s láskou a péčí a samozřejmě s vynikající českou kuchyní nabízí Zájezdní hostinec U Jiskrů v jižních Čechách. Ochutnejte svatební menu od Nositele tradic české kuchyně!

Penzion Kovárna v Lázních Lipová v Jeseníkách nabízí svatební oslavy ve starobylé Magacíně a možnost ubytování svatebčanů. Penzion Kovárna je svatbami doslova vyhlášený a svatební hostinu je třeba dostatečně dopředu rezervovat. Máte rádi pivo, chystáte menší svatební hostinu a chtěli byste ji uspořádat ve stylové pivní restauraci? V naší certifikované restauraci Sou100 na Žižkově vám ji rádi přichystají. Obraťte se na ně a oni vám rádi připraví návrh občerstvení a zajistí veškeré vybavení, které bude na vaši hostinu potřeba. Překrásnou svatbu v Beskydech můžete zažít v penzionu Staré časy v Horní Bečvě. Kromě vynikajícího jídla se zde můžete ubytovat ve valašském stylu.

Restaurace Mlýnský domov vám pro svatební hostiny nabídne krásnou stylovou restauraci, hlavní sál s tanečním parketem nebo pergolu s romantickým otevřeným krbem. Na Zámku Zbiroh vám připraví krásnou romantickou svatbu včetně svatební hostiny uvnitř zámku i v nádherných zahradách. Nebo si řekněte své ano na zámku Chvalská Tvrz a pochutnejte si na vynikajícím gastronomickém zážitku, který Vám připraví kuchaři restaurace Sezona.
 
Zámek Zbiroh – vychutnejte si zámecké prostředí pro nejnáročnější zákazníky

Zámek Zbiroh – vychutnejte si zámecké prostředí pro nejnáročnější zákazníky

Provedeme vás historií zbirožského zámku od dob jeho vzniku ve 13. století až do jeho novodobých dějin, pochutnáte si ve středověké krčmě u Rudolfovy kratochvíle a přespat můžete v Chateau hotelu, kde pobývala například Božena Němcová nebo Alfons Mucha.

Restaurace Pod Zámkem v Průhonicích

Restaurace Pod Zámkem v Průhonicích

Ať už hledáte místo na romantickou večeři, rodinný oběd nebo pracovní setkání, prostředí a kuchyně naší restaurace vás osloví svojí jedinečnou atmosférou zámeckého stylu, který se snoubí s nadčasovou elegancí.

Hotel Port

Hotel Port

Hotel Port leží přímo na břehu Máchova jezera v romantickém prostředí nedaleko hradu Bezděz. Hotel má vlastní parkoviště, pláž, venkovní i vnitřní bazén, vířivku, saunu, páru, bowling, restauraci s terasou a výhledem na jezero, sportovní a vodní půjčovnu.

Zájezdní hostinec U Jiskrů v Kbelnici u Písku

Zájezdní hostinec U Jiskrů v Kbelnici u Písku

Tradice zájezdního hostince v Kbelnici, který poskytoval stravu a zázemí lidem i koním na císařské cestě ze Strakonic do Prahy, sahá až do 19. století. V roce 2019 tato historie znovu ožila v moderním pojetí, pod rukama zkušeného šéfkuchaře Martina Jiskry a jeho rodiny.

Zámecká restaurace na zámku Liblice

Zámecká restaurace na zámku Liblice

Přímo v historických prostorách zámku Liblice se nachází zámecká restaurace s kapacitou 80 míst. Každého z návštěvníků jistě zaujme její pozdně barokní výzdoba s freskami, která přispívá, společně s vynikající nabídkou zámecké kuchyně, k mimořádnému kulinářskému zážitku.

Penzion Kovárna v Jeseníkách

Penzion Kovárna v Jeseníkách

Penzion Kovárna se nachází uprostřed Horní Lipové a vznikl renovací objektu bývalé kovárny z 18. století. Budova je vhodná pro pobyty během celého roku.

Mlýnský domov

Mlýnský domov

Perfektní steaky, grilovaná masa, pizzu z italských surovin, dokonalé tradiční i moderní dezerty.

Restaurace Sezóna

Restaurace Sezóna

Jedinečná restaurace v Horních Počernicích, kde si zaručeně pochutnáte.

Sou100 Žižkov

Sou100 Žižkov

Samotné slovo „sousto“ evokuje v každém člověku kousek něčeho dobrého. Je to sousto výtečného jídla. Restauraci jsme otevřeli v roce 2018, tedy v roce 100. výročí založení republiky. Není to náhoda, na toto výročí navazujeme úctou k tradici a zároveň otevíráme současnou éru s moderní kuchyní.

Penzion Staré časy – wellness pobyty v Beskydech

Penzion Staré časy – wellness pobyty v Beskydech

Přijeďte zapomenout na stres, přijeďte se do Beskyd nechat hýčkat. Wellness pobyty a wellness služby, které poskytujeme, dokonale uvolní a zrelaxují vaše tělo i duši.