Úvod > Aktuality > 50 tipů na Velikonoce 2022: oslavte je tradičně i originálně
Zážitky

50 tipů na Velikonoce 2022: oslavte je tradičně i originálně

  • Vydáno14. dubna 2022
Pomlázka, kraslice, mazance... to jsou typické velikonoční zvyky, které vám nabízí skanzeny. Mnoho měst také pořádá velikonoční trhy a jarmarky. Chtěli byste zažít na Velikonoce i něco jiného? Nechte se inspirovat tipy portálu Kudy z nudy, které vám přiblíží akce, které o Velikonocích probíhají na různých místech ne vždy přímo svázanými s tradicemi.

Další aktuality

15 tipů, kam se s dětmi nebo sami vypravit na Štědrý den

Někdo rád sedí na Štědrý den doma v teple, ale jiné to táhne ven, do zimy a za zážitky. Tipy portálu Kudy z nudy na štědrodenní program můžete využít třeba jen na krátkou procházku (to pokud máte k cílovému místu blízko) anebo na běžný výlet – to pro případ, že to máte o kousek dál.
Zážitky

Turistické novinky letošního roku, které můžete navštívit celoročně

K pomalu končícímu roku patří i shrnutí toho, co se letos podařilo. Kudy z nudy vám proto přináší přehled nově otevřených expozic, muzeí, rozhleden a dalších turistických zajímavostí, které přinesl rok 2022 a jsou navíc otevřeny po celý rok. Takže, pokud ještě nejste smířeni s přicházející zimou a sezením doma „za pecí“, zkuste se vypravit na některá premiérová místa z našeho výběru. Nudit se zaručeně nebudete!
Zážitky

50 tipů na víkend z celého Česka

Tipy na zajímavé akce na víkend 10. až 11. prosince 2022. Inspirace na výlety a víkendové zážitky – za romantikou a poznáním, sport, zábava pro děti, aktuální výstavy, koncerty a zážitkové programy z celé České republiky! Tipy z kalendáře akcí snadno a rychle na jednom místě na Kudy z nudy.
Zážitky

Vyberte pro své blízké originální dárky – oceněné produkty ze všech koutů Česka

Přemýšlíte, co ještě pro své blízké vybrat pod stromeček? Inspirujte se našimi tipy na výrobky oceněné certifikátem „Regionální produkt“ – nabídneme vám nejrůznější gastronomické pochutiny, od vynikajících vín přes marmelády, sýry a paštiky po tradiční pečivo, a dále řemeslné produkty z keramiky, ovčí vlny, skla, dřeva, textilu a dalších materiálů. A co všechny tyto výrobky spojuje? Poctivá práce, láska k tradicím a specifický charakter místa, kde vznikly.
Zážitky