Úvod > Aktuality > 10 tipů, kde vás v Praze naučí tančit salsu
10 tipu kde vás v Praze naucí tancit salsu
"> 10 tipu kde vás v Praze naucí tancit salsu "> Jeden z nejpopulárnejších tancu, znamená v prekladu ze španelštiny "> Zkušení a profesionální lektori vás prátelskou formou naucí jak si tancování skvele užít

10 tipů, kde vás v Praze naučí tančit salsu

Vydáno 14. února 2020 Zážitky
Přijďte se naučit salsu - nejpopulárnější latinoamerický tanec, na hodinách kde nechybí legrace, dobrá nálada a radost z pohybu. Salsa, v současné době jeden z nejpopulárnějších tanců, znamená v překladu ze španělštiny "omáčka", vyjadřuje temperament obyvatel Latinské Ameriky a Karibiku. Ve vývoji salsy sehrála hlavní úlohu Kuba, její podobu ovlivnily i jedinečné bubnové africké rytmy, dominikánská merenque, mambo, rumba, karibská čača a další. Zkušení a profesionální lektoři vás vstřícnou a přátelskou formou naučí jak si skvěle užít a procítit tancování.
Dance Perfect Praha - místo, kde vás naučí tančit

Dance Perfect Praha - místo, kde vás naučí tančit

Taneční studio DANCE PERFECT to jsou 3 taneční sály na Národní třídě 25, palác Metro, Praha 1. Nabízí taneční kursy pro děti, mládež a dospělé. Vše v plně vybavených a klimatizovaných zrcadlových sálech s kompletním sociálním zázemím, recepcí a barem. Disponuje týmem těch nejlepších lektorů!

Taneční škola Angelo Repilado - salsa jako na Kubě

Taneční škola Angelo Repilado - salsa jako na Kubě

Taneční škola Angelo Repilado nabízí kurzy kubánské salsy v pravém kubánském stylu. Jedinečný styl Angela je zárukou toho, že se na kurzu budete cítit jako v ulicích Havany. Kdy jindy máte možnost tančit se skvělým kubánským tanečníkem a výborným učitelem?

Lekce společenského tance v Praze

Lekce společenského tance v Praze

Přijďte si osvěžit či se naučit kroky základních společenských tanců efektivní a zábavnou metodou. Pod vedením profesionálního lektora vše zvládnete během několika málo lekcí.

Tančírna - taneční studio v Praze

Tančírna - taneční studio v Praze

Tančírna – škola tance Petra Čadka. Nově otevřené exklusivní taneční studio s krásným moderním zázemím a profesionálními lektory na té nejvyšší úrovni.

Kurzy karibských tanců s tanečníky z Karibiku

Kurzy karibských tanců s tanečníky z Karibiku

Taneční kurzy karibských tanců pod vedením zkušených tanečníků a lektorů z Kuby a Dominikánské republiky. Ruben-Dance je seskupení profesionálních tanečníků a instruktorů přímo z Karibiku, kteří tanec předávají jako umění, tradici a svou kulturu zde v Čechách již od roku 1996.

Centrum Tance Praha

Centrum Tance Praha

Taneční a pohybová škola Centrum Tance Praha nabízí výuku a pohybovou aktivitu ženám, mužům i dětem. U nás si zatančíte orientální tanec, salsu, sambu, street-dance a mnoho dalšího. Unikátní je výuka svůdného Flirt Dance a tance u tyče Pole Dance.

Kurzy salsy v Praze Na Slovanech

Kurzy salsy v Praze Na Slovanech

Přijďte si zatančit a naučit se salsu. Lekce pro úplné začátečníky až super pokročilé nedaleko Václavského a Karlova náměstí v Praze. V kurzech se věnujeme moderní salse vycházející z Portorikánského stylu a afro-kubánských kořenů tance a hudby.

Taneční kurzy Dance4 Los Cazadores Del Ritmo v Praze

Taneční kurzy Dance4 Los Cazadores Del Ritmo v Praze

Z latino tanců se stal horký magnet, který neustále láká další nadšence, jako star dance. Latino tancování je hitem ve světě. Buďte součástí historie a přidejte se ke stovkám tančících v rytmu Salsy, Bachaty, Zouku nebo Ragga Jamu.

Taneční škola Om Dance Academy - kurzy bollywoodského tance

Taneční škola Om Dance Academy - kurzy bollywoodského tance

Indický filmový tanec na hudbu nejznámnějších bollywoodských hitů. Kurzy jsou vhodné pro ženy, muže i děti. Vyzkoušejte energický i ladný tanec, který vás protáhne i uvolní. Poznáte také léčebné účinky Muder - jogu prstů a jejich využití v tanci.

Centrum tance studio DAG

Centrum tance studio DAG

Studio DAG formou kurzů nabízí široké veřejnosti výuku tance a hudby. Pořádá sportovní aktivity, nabízí relaxaci, zábavu a aktivní vyžití dětem, mládeži i dospělým.