Úvod > Aktuality > 35 akcí, které nemůžete na podzim vynechat

35 akcí, které nemůžete na podzim vynechat

Vydáno 9. října 2018 Zážitky
Přinášíme vám tipy na nejvýznamnější podzimní akce. Kde byste letos na podzim neměli chybět? K podzimu patří víno, výlovy rybníků, historické i gastronomické akce. Nabízíme vám z každé oblasti něco. Za historií se vydejte do Slavkova, víno ochutnejte v Brně, ryby v Třeboni. Za filmy vyjeďte do Karlových Varů nebo Jihlavy. V celé republice vás potěší také Noc divadel. Z naší nabídky si určitě vybere každý!
Signal festival 2019

Signal festival 2019

Ulice a veřejná prostranství Prahy, její nejznámější historické památky i méně známá zákoutí se během čtyř večerů promění pod taktovkou českých i světových osobností světelného designu v umělecké objekty a prostory, které netradičními formami zachycují různé tváře současné i historické Prahy.

Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava 2019

Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava 2019

Ve dnech 24. až 29. října 2019 uvítá Jihlava 23. ročník Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů.

Noc divadel 2019

Noc divadel 2019

Sedmý ročník akce proběhne opět třetí listopadovou sobotu, která v roce 2019 připadne na 16. listopadu. Ve svém programu divadla zohlední nadcházející 30. výročí sametové revoluce.

Výročí bitvy u Slavkova Austerlitz 2019 - bitva pod Santonem

Výročí bitvy u Slavkova Austerlitz 2019 - bitva pod Santonem

Hlavní vzpomínková akce věnovaná napoleonské historii ve střední Evropě proběhne ve Slavkově a na slavkovském bojišti. Hlavními body programu budou sobotní bitevní ukázka pod kopcem Santon a nedělní pietní akt na Mohyle míru, místě nejtěžších bojů bitvy tří císařů.