Úvod > Co chcete dělat? > Zumba v Hradci Králové
Životní styl

Zumba v Hradci Králové

Cvičení Zumba – fitness pro dospělé pod vedením instruktorky s platnou licencí. Zábavná forma taneční fitness hodiny.
Zumba je taneční fitness program, zahrnující zábavu, výbornou hudbu a skvělou atmosféru. Při Zumbě zapomenete, že vlastně cvičíte. Lekce Zumby zvládne úplně každý. Nemusíte mít žádné taneční ani fitness zkušenosti a senzačně se při tom hubne.

Základem je latinsko-americká hudba doplněná dalšími styly. Využívá tance jako salsa, merengue, cumbia, reggaeton, samba, cha-cha, belly dance a další dynamické tance jako flamenco a hip-hop. Vychází z principu, že cvičení by mělo být zábavné a jednoduché. Chytlavá muzika Vás nenechá v klidu a vrhne Vás přímo do víru tance. Střídání rychlého a pomalého tempa způsobí spalování tuků, formování a posílení celé postavy. Na jedné lekci můžete spálit až 1100 kcal za hodinu a přitom si to užíváte!!! No není to nádhera?! Lekce Zumby na sebe nikterak nenavazují. Nemusíte mít obavu, určitě přijďte a vyzkoušejte si, co je to Zumba.

Zumba je pro všechny věkové kategorie. Pravidelné cvičení porádáme také pro děti:  každé pondělí v královéhradeckém Médiu (naproti Futuru) od 16:00 hodin cvičíme Zumbu pro žáky ZŠ na II.stupni. Zumba pro děti (3-7 let) se cvičí každou středu od 16:00 hodin.


Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Jachta Puor v Hradci Králové

Restaurace Jachta Puor v Hradci Králové

Hradec Králové, Královéhradecko
Kavárna Muzeum Hradec Králové

Kavárna Muzeum Hradec Králové

Hradec Králové, Královéhradecko
Kavárna pod Eliškou

Kavárna pod Eliškou

Hradec Králové, Královéhradecko