Úvod > Co chcete dělat? > Zoopark Radonice
Příroda

Zoopark Radonice

V Zoo parku Radonice se dostanete do bezprostředního kontaktu se zvířaty jak domácími, tak divokými, což je nevšední a poutavý zážitek nejen pro děti, ale i pro dospělé – většina zvířat je ochočená natolik, že se nechají pohladit.
Při prohlídce si můžete některá zvířata pohladit při jejich krmení. Nejvhodnější je ovoce (jablíčko) nebo zelenina (mrkev, salát), tím neublížíte žádnému zvířeti, také můžete zakoupit krmení přímo v zoo parku.

Uvidíte různé druhy ptactva, hospodářských i divokých zvířat. Při jejich krmení přijdete na jiné myšlenky, odpočinete si v příjemném prostředí, zbavíte se stresu a všedních starostí. Dnes zde chovají na 90 druhů a plemen zvířat. Jsou to jednotlivé druhy koz, ovcí, prasat, hus, kachen, králíků, holubů i hrabavé drůbeže. Též tu zahlédnete lišku, bažanty, koroptve, muflona, divoká prasata, jezevce. Řada zvířat se zde začala i dobře rozmnožovat, a tak jsou zde vidět nejen jehňátka, kůzlátka, ale i malá selata prasete divokého.

Po areálu se můžete volně procházet, v klidném prostředí si odpočinete od každodenního stresu, děti zde mají k dispozici hračky, pískoviště, houpačky, trampolínu. Je možno si zakoupit i základní občerstvení. Pro skupiny zájemců se nechá objednat posezení u ohně při pečení selete, krůty atd.

V sobotu a v neděli: v lichém týdnu volejte (p. Oliva): 728 123 534, v sudém týdnu volejte (p. Myslivec): 602 420 963 nebo (p. Myslivcová): 777 595 769. Ohledně biotopů a rostlin volejte (p. Straka): 602 420 962.

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace U Černínů

Restaurace U Černínů

Praha 19, Praha
Restaurace Čertousy

Restaurace Čertousy

Praha 9, Praha
Restaurace Sezóna

Restaurace Sezóna

Praha 9, Praha