Úvod > Co chcete dělat? > Zoo Plasy
Příroda

Zoo Plasy

Rodinná zoologická zahrada se nachází ve městě Plasy a oficiálně byla otevřena v květnu 2016. Najdete zde propojení zábavy, odpočinku a vzdělání. Zoo se nachází v areálu Fantasy Golfu Plasy.
Areál Zoo je koncipován jako cesta kolem světa. Můžete si tu zahrát adventure golf, projít se devíti zeměmi všech světových kontinentů a podívat se do několika časových období. Majitelé říkají, že hřiště s osmnácti jamkami je zde "tři v jednom" – adventure golf, zoo a botanická zahrada. Snaží se, aby ve všech zemích byla fauna a flóra, která tam patří. Stejně tak i stylová hudba odpovídající místním tradicím. Zoo Plasy je jedinou zoologickou zahradou v České republice, kde na jednom místě můžete vidět bílého klokana, bílého tygra a bílé lvy.

Jaká zvířátka v zoo uvitíte? Tak například lemury, makaky, surikaty, lvy, tygry, levharta, pantera, mývaly, nosály, rysce, klokany, želvy, papoušky, sovy, kachny, labutě, bažanty, pávy... a další.

Součástí celého komplexu, je Pivovarský dvůr Plasy, ve kterém najdete pohodlné ubytování v 17 stylových pokojích. Pokud chcete zažít atmosféru dob dávno zašlých, navštivte Restaurant Rudolf ll. ve stylu loveckého zámečku, kde si můžete vychutnat ty nejzajímavější gurmánské speciality. Můžete také jen tak posedět při kávě a nebo při výborném pivíčku v gotickém sklípku "Palírna u Rytíře", který je umístěn v podzemí objektu.

Ubytování a restaurace v okolí

Knížecí pivovar Plasy

Knížecí pivovar Plasy

Plasy, Plzeňský kraj
Penzion U svaté Barbory Manětín

Penzion U svaté Barbory Manětín

Manětín, Plzeňský kraj
Tábořiště Planá u Berounky

Tábořiště Planá u Berounky

Hromnice, Plzeňský kraj