!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Výstava Zdeňka Hajducha ve Slavonicích

Výstava Zdeňka Hajducha ve Slavonicích

Kultura
Stálá výstava dřevěné mechanické plastiky, originálního nábytku a další tvorby Zdeňka Hajducha v prostorách Stavební hutě Slavonice.
Nebojte se barev ani vysoce dekorativních detailů, které jsou v kontrastu k betonu a oceli, ale přesto jim sluší. Dopřejte si krásu prostých témat, na které jste možná dávno zapomněli a postavte je vedle virtuální reality, která nás obklopuje.

Malované skříně, komody, stolky nebo židle, nábytek jako samostatné obrazy nebo sochy, dětský pokoj jako originální scéna, vytvořená pouze pro jedinou příležitost, unikátní interiér nesoucí zřetelný rukopis autora, výtvarné i řemeslné detaily výhradně z autorovy dílny.

Vstupte do světa voňavého dřeva a barev, mezi předměty, které přenášejí tradiční témata i staré techniky do 21. století.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Arkáda

Hotel Arkáda

Slavonice, Jižní Čechy
Hotel a restaurace Landštejnský dvůr

Hotel a restaurace Landštejnský dvůr

Slavonice, Jižní Čechy
Kemp Letní den

Kemp Letní den

Staré Hobzí, Jižní Čechy
Cyklocamp pod Landštejnem v jižních Čechách

Cyklocamp pod Landštejnem v jižních Čechách

Staré Město pod Landštejnem, Jižní Čechy