Úvod > Co chcete dělat? > Zážitkové dárky - darujte zážitek s Impresio

Zážitkové dárky - darujte zážitek s Impresio

Zážitky
Již od roku 2008 pro vás vyhledáváme ty nejlepší zážitky po celé ČR! V naší nabídce tak najdete stovky netradičních zážitků. Chcete dát svým blízkým něco, na co nezapomenou? Toužíte je překvapit? V naší zážitkové agentuře hledáme a testujeme ty nejlepší a zcela originální zážitky a dárky.
Mezi bestsellery a stálice naší nabídky patří zejména adrenalinové zážitky jako bungee jumping, tandemové seskoky nebo vyhlídkové lety po celé ČR.

S námi si muži splní své dětské sny např. řízení tanku a ženy se potěší romantickou večeří pro dva nebo rozmazlí čokoládovou masáží.

Stále oblíbenější dárky pro seniory jsou např. simulátory ať už letecké či závodní. Nabízíme také střelbu bez průkazu nebo zážitek na celý život v podobě letu stíhačkou!

Poskytujeme příjemný a bezchybný servis při nákupu originálních zážitků. Všechno bez starostí, s radostí a úsměvem. Zážitek pro sebe nebo dárek pro druhé u nás vyberte snadno podle věku, zájmů a zdravotních předpokladů. U každého zážitku máme přesný popis o čem je, pro koho je určen, co je k tomu potřeba a na mapě se také dozvíte přesné místo konání. Pokud vám ale cokoliv není jasné jsme tu pro vás :-) Moc rádi vám s výběrem dárkového poukazu pomůžeme a poskytneme relevantní a pravidivé informace!
 
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 12. 2019