!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Zážitkové dárky – darujte zážitek s Impresio
Zážitky

Zážitkové dárky – darujte zážitek s Impresio

Již od roku 2008 pro vás vyhledáváme ty nejlepší zážitky po celé ČR! V naší nabídce tak najdete stovky netradičních zážitků. Chcete dát svým blízkým něco, na co nezapomenou? Toužíte je překvapit? V naší zážitkové agentuře hledáme a testujeme ty nejlepší a zcela originální zážitky a dárky.
Mezi bestsellery a stálice naší nabídky patří zejména adrenalinové zážitky jako bungee jumping, tandemové seskoky nebo vyhlídkové lety po celé ČR.

S námi si muži splní své dětské sny např. řízení tanku a ženy se potěší romantickou večeří pro dva nebo rozmazlí čokoládovou masáží. Bungee jumping můžete v současnosti zažít jen na několika místech v republice, zato však v různých variantách.

Stále oblíbenější dárky pro seniory jsou např. simulátory ať už letecké či závodní. Nabízíme také střelbu bez průkazu nebo zážitek na celý život v podobě letu stíhačkou!

Poskytujeme příjemný a bezchybný servis při nákupu originálních zážitků. Všechno bez starostí, s radostí a úsměvem. Zážitek pro sebe nebo dárek pro druhé u nás vyberte snadno podle věku, zájmů a zdravotních předpokladů. U každého zážitku máme přesný popis o čem je, pro koho je určen, co je k tomu potřeba a na mapě se také dozvíte přesné místo konání. Pokud vám ale cokoliv není jasné jsme tu pro vás :-) Moc rádi vám s výběrem dárkového poukazu pomůžeme a poskytneme relevantní a pravidivé informace!
 
Zobrazit více

Provozovatel

Zážitková agentura Impresio

Kopečná 940/14
602 00 Brno
Tel.:
+420 739 044 204
Email:
info@impresio.eu
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.impresio.eu
GPS:
49,190138 16,605999
 
Region:
Jižní Morava
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
 

Vstupné

Cena: 500 Kč

Poznámka:Univerzální dárkový certifikát na zážitky od 500 Kč Zážitky dle výběru...

 

Časová náročnost

3,0 hodiny