!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? >  Zážitková střelnice v Praze
Zážitky

Zážitková střelnice v Praze

Prožijte den jako americký ranger, olympijský střelec nebo mizera z westernu. Nezáleží na tom jestli vlastníte zbrojní průkaz nebo chcete zlepšit vaše střelecké dovednosti.
Tým složený z profesionálních instruktorů střelby policie a armády ČR vám vysvětlí jak bezpečně manipulovat se střelnými zbraněmi, dozvíte se informace o jejich historii i současnosti a vyzkoušíte si střelbu pod dohledem instruktora.
 
Navštívit nás můžete samostatně, s přáteli nebo rodinou s dětmi od 12 let. K dispozici vám budou instruktoři s více než desetiletou praxí, veškeré ochranné pomůcky, pronájem střeleckého stanoviště, pronájem střelné zbraně a střelivo.
 
Naši krytou tunelovou střelnici najdete v Praze nedaleko I.P.Pavlova, kde jsme vám k dispozici celý týden. O víkendu také pořádáme venkovní sportovní střelecké akce na střelnici s možnou střelbou na vzdálenost  až 500m. 

Tým profesionálních instruktorů vám připraví program přesně podle vašich dovedností. Naší střelnici najdete v Praze nedaleko I.P. Pavlova zhruba 10minut od stanice metra. Najdete u nás 4 střelecké stavy a na výběr až 25 zbraní např. AK47, AR 15, pistole Glock, CZ 75 nebo opakovací brokovnici tzv. pumpu Remington. Můžete se objednat individuálně nebo jako skupina. 

V průběhu roku pořádáme venkovní střelecké akce, kde je možné vyzkoušet větší kalibry a odstřelovací pušky až na vzdálenost 500m.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 12. 2019