Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky >  Zážitková střelnice v Praze
Zážitky

Zážitková střelnice v Praze

Prožijte den jako americký ranger, olympijský střelec nebo mizera z westernu. Nezáleží na tom jestli vlastníte zbrojní průkaz nebo chcete zlepšit vaše střelecké dovednosti.
Tým složený z profesionálních instruktorů střelby policie a armády ČR vám vysvětlí jak bezpečně manipulovat se střelnými zbraněmi, dozvíte se informace o jejich historii i současnosti a vyzkoušíte si střelbu pod dohledem instruktora.
 
Navštívit nás můžete samostatně, s přáteli nebo rodinou s dětmi od 12 let. K dispozici vám budou instruktoři s více než desetiletou praxí, veškeré ochranné pomůcky, pronájem střeleckého stanoviště, pronájem střelné zbraně a střelivo.
 
Naši krytou tunelovou střelnici najdete v Praze nedaleko I.P.Pavlova, kde jsme vám k dispozici celý týden. O víkendu také pořádáme venkovní sportovní střelecké akce na střelnici s možnou střelbou na vzdálenost  až 500m. 

Tým profesionálních instruktorů vám připraví program přesně podle vašich dovedností. Naší střelnici najdete v Praze nedaleko I.P. Pavlova zhruba 10minut od stanice metra. Najdete u nás 4 střelecké stavy a na výběr až 25 zbraní např. AK47, AR 15, pistole Glock, CZ 75 nebo opakovací brokovnici tzv. pumpu Remington. Můžete se objednat individuálně nebo jako skupina. 

V průběhu roku pořádáme venkovní střelecké akce, kde je možné vyzkoušet větší kalibry a odstřelovací pušky až na vzdálenost 500m.

Provozovatel

RANGER Prague shooting range

Lublaňská 23
120 00 Praha
Tel.:
+420 228 883 526
Email:
info@pragueranger.cz
WWW:
https://www.pragu...
GPS:
50,071444 14,432033
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Vstupné

Cena: 1 800 Kč

Poznámka:Na výběr je několik balíčků od 3 do 10 zbraní.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Comic-Con Junior

Comic-Con Junior podruhé v Brně! Dorazí i Daniel Jackson z oblíbeného seriálu Hvězdná brána. Druhý ročník festivalu popkultury Comic-Con Junior potěší i letos všechny dětské a náctileté fanoušky sci-fi a fantasy. Brněnské výstaviště se na podzim, v termínu od 21. do 22. října.
Praha 2, Praha

Vinyása jóga

Lekce jógy kdy budeme plynout z pozice do pozice v rytmu s dechem. Vhodná pro ty, kteří již mají s jógou zkušenosti.
Praha 2, Praha

Jóga s meditací

Lekce jógy vhodná pro všechny, kdo si chtějí příjemně protáhnout tělo a zklidnit mysl. Lekce vhodná i pro úplné začátečníky.
Praha 2, Praha

Jógalates

Lekce spojující prvky jógy s prvky pilates. Protáhnete i posílíte celé tělo.
Praha 2, Praha

Hot jóga

Lekce jógy v sále vyhřátém na 40 stupňů! Vhodná pro ty, kteří mají s jógou zkušenosti a nemají žádné zdravotní potíže.
Praha 2, Praha

BeActive Day Dům jógy Vinohrady

Přijďte si k nám zdarma vyzkoušet lekci jógy. Ať už jste úplný začátečník a nikdy jste na józe nebyli nebo zkušený jogín, určitě si vyberete.
Praha 2, Praha

Jóga pro začátečníky

Pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet lekci jógy.
Praha 2, Praha

Brutalistická architektura na Praze 2 – komentovaná procházka

Pojďte poznávat pražské brutalistické stavby vznikající v 70. a 80. letech 20. století. V čem spočívají jejich technická a umělecká specifika a neobvyklá krása? Při první procházce se seznámíte s administrativními i technickými budovami v okolí Nuselského mostu.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

Energy Studio Václav Krejčík – relaxace v centru Prahy

Wellness centrum pro jógu, tanec a relaxaci v centru Prahy. Nabízíme kompletní služby v oblasti relaxace, uvolnění a odpočinku založené na cvičení powerjógy.
Praha 2, Praha

MindMaze – úniková hra v Praze

Živá, interaktivní dobrodružná hra, kde je mnoho v sázce a čas neúprosně utíká! Tým o 2-5 soutěžících je zamčen v místnosti. Cílem je najít cestu ven za méně než 60 minut.
Praha 2, Praha

Mangala Yoga – dynamická jóga

Přijďte si zacvičit dynamickou jógu v příjemném prostředí Etnosvěta v centru Prahy. Skupinové lekce probíhají v Etnosvětě, který najdete na adrese Legerova 40, Praha 2 (cca 250m od I.P.Pavlova). Vstup je shodný s restaurací. Cvičební sál se nachází v prvním patře.
Praha 2, Praha

JetRoom – úniková hra v Praze

Nová dobrodružná, úniková hra v centru Prahy, s tématem druhé světové války.
Praha 2, Praha

Dům jógy na Vinohradech

Relaxujte, regenerujte, vzdělávejte se v největším jógovém studiu v Praze.
Praha 2, Praha

Škola čínského wushu mistra Zhai Hongyin

Škola čínského wushu Mistra Zhai začala v České republice oficiálně fungovat v roce 2000. Během doby se obsah kurzů průběžně vyvíjel. Vykrystalizovala tak jejich současná podoba. Ve wushu škole se věnujeme vnějším i vnitřním stylům.
Praha 2, Praha

Velká dobrodružství – výlety s tajenkou

Originální výlety od agentury Velká dobrodružství – úkoly, doplňovačka a hledačky na dobrodružných trasách po celé ČR. Nesmírně populární výlety od můžete procházet po celý rok a nikdy se nebudete nudit.
Praha 2, Praha

Kurzy plstění vlny na Černém mostě v Praze

Kurzy plstění vlny od A do Z, ve skupinách či individuálně. Seznam kurzů se neustále rozšiřuje. Kurz plstění můžete také darovat vašim blízkým ve formě dárkové poukázky.
Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Alqush Downtown Hotel v Praze

Ubytujte se v luxusním secesním rodinném hotelu v samém středu historické části Prahy. Naši hosté se mohou občerstvit v hotelové restauraci, lobby baru, působivé venkovní zahradě nebo v konferenčním sále během obchodních jednání.
Praha 2, Praha

Rychlé občerstvení Pork Chaps Deli

Unikátní rychlé občerstvení – kvalitní nakládané maso, sendviče a polévky. To vše najdete na Vinohradech v Lublaňské ulici. Špičkové suroviny a originální receptury dělají z místních sandwičů mimořádný chuťový zážitek.
Praha 2, Praha

Amigo City Centre Hotel v Praze

Výhodná poloha hotelu v pěší vzdálenosti od Václavského náměstí a Národního muzea je ideální pro poznávání hlavního města.
Praha 2, Praha

Green Garden Hotel Praha

Green Garden Hotel se nachází přímo v historickém centru Prahy, pouze několik minut chůze od Václavského náměstí.
Praha 2, Praha

Château Šafaříkova

Château Šafaříkova je vinotéka specializující se jen na francouzské víno, a sýry.
Praha 2, Praha

Royal Court Hotel Praha

Pohodlný hotel Royal Court se nachází v samém centru Nového města. Nejbližší stanice metra je hotelu vzdálena zhruba 5 minut chůze, a procházka na Václavské náměstí zabere kolem 15 minut.
Praha 2, Praha

Polévkárna paní Mančo – Manana

Šéfkuchařka Manana Toidze, neboli paní Mančo, pochází z Tbilisi. Láskou jejího života se stalo vaření, a tak není divu, že si získala nejen srdce svých zákazníků, ale hlavně jejich žaludky.
Praha 2, Praha

Hotel Le Palais Prague na Vinohradech

Mezi nejelegantnější pražské boutique hotely patří pětihvězdičkový Le Palais Hotel Prague na Praze 2 – Vinohradech, postavený v roce 1897. Hotel nabízí luxusní ubytování v celkem 72 prostorných pokojích a apartmá různých kategorií.
Praha 2, Praha