Úvod > Co chcete dělat? > Zámecký luxus na Sychrově

Zámecký luxus na Sychrově

Životní styl
Zámecký hotel Sychrov - designový hotel v srdci Českého ráje nabízí ideální podmínky pro vaši relaxaci. Novou energii můžete načerpat v hotelovém wellness centru, fitness, na venkovním hotelovém sportovišti či golfovém hřišti Ypsilon. Rozhodně si nenechte ujít také výlet do malebného okolí.
Chloubou Zámeckého hotelu Sychrov jsou originálně řešené interiéry hotelových pokojů, představující přírodní prvky Českého ráje – kámen, dřevo, voda a zeleň. Na Sychrově můžete relaxovat, ale i sportovat. V hotelovém wellness centru můžete zregenerovat.

Hotelové wellness centrum je rozděleno na část fitness, kde můžete vyzkoušet jeden ze dvou ergometrů, stoper, činky nebo veslovací trenažér. V samotné wellnessové části mohou naši hosté využít suchou finskou saunu, parní komoru s aroma esencí anebo whirlpool (vířivku).
 
Multifunkční hřiště s umělým povrchem (syntetický trávník Polytan s křemičitým vsypem) o rozměrech 22 m x 43 m je určeno zejména pro fotbal, volejbal, házenou, basketbal a tenis. Tenisový kurt s umělým povrchem Classic Clay (australský tenisový povrch z polypropylénové rohože a jemného červeného písku s vlastnostmi antuky), který je schválen pro tenisové soutěže ITF v kategorii 2 – středně rychlý. Dvě atletické dráhy s pružným povrchem SPURTAN (certifikovaným IAAF pro mezinárodní atletické závody, umožňující použití treter). Délka oválu je 200 m a délka sprinterské dráhy (4 dráhy) je 110 m, vyznačeno pro sprinty 50, 60 a 100 metrů (vytyčeno a lajnováno dle platných pravidel pro lehkou atletiku). Dráha je celodenně volně přístupná při dodržování provozního řádu a slušného chování. Centrum radosti dětí – dětský koutek přístupný s doprovodem rodičů.
 
Díky poloze, luxusnímu ubytování a romantickému prostředí je předurčen pro svatbu na klíč.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí