!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Zámecký hotel Třešť - v dlouhodobé rekonstrukci
Ubytování

Zámecký hotel Třešť - v dlouhodobé rekonstrukci

Zámek v Třešti, v současné době hotel Akademie věd ČR, prochází zevrubnou rekonstrukcí a památka se na několik let pro návštěvníky uzavře. Rekonstrukce by měla skončit v roce 2022.
V rámci rekonstrukce se počítá opravdu s důkladnou opravou střechy, oken a všech rozvodů. Úpravy čekají koupelny hotelových pokojů a posílí se bezbariérovost rozlehlé stavby. Částečná obnova se plánuje i ve vybavení interiéru. Zámecký hotel zůstane i po opravě tříhvězdičkový a jeho kapacita zůstane stejná.

Ubytování v objektu zámku bude i nadále možné v 24 dvoulůžkových pokojů, 7 třílůžkových pokojů, 3 dvoulůžkové apartmány, 12 přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, TV se satelitem a telefonem. Ve všech pokojích je k dispozici připojení k internetu a chladnička, v apartmánech i minibar.

Hosté mohou využít zámeckou jídelnu a restauraci, v letních měsících je příjemné posedět u ohniště, v zimních měsících zase v útulném prostředí u krbu v zámecké jídelně.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí