Úvod > Co chcete dělat? > Zámek Hrádek - zámecké wellness na Šumavě

Zámek Hrádek - zámecké wellness na Šumavě

Lázně a wellness
Chcete se ocitnout v pohádce? Pak je romantický hotel Zámek Hrádek pro Vás tím ideálním místem. Najdete zde luxusní ubytování na nejkrásnějším zámku v Pošumaví za překvapivě příznivé ceny. Zámek Hrádek je to pravé místo pro odpočinek a relaxaci, zde zapomenete na starosti všedních dní.

Zámek Hrádek nedaleko Sušice vás okouzlí příjemným romantickým prostředí, usměvavým a profesionálním personálem, který se rád o vás postará. Skvěle si zde odpočinete a načerpáte nové síly.

V zámeckém wellness vás vzdušná prosklená bazénová hala plná světla s krásným výhledem na zámecký rybník, která nabízí příjemné prostředí pro relaxaci v bazénu s příjemně teplou vodou (30 – 32 °C), protiproudem, masážním chrličem, a masážními tryskami.

V přilehlém saunovém světě můžete vyzkoušet čtyři druhy saunování (finská sauna, bylinná pára, pára s mořským klima a infrasauna), osvěžit se zážitkovou sprchou, ponořit se do masážní vany a zkusit aromaterapeutické či chromoterapeutické koupele. Dále se můžete nechat hýčkat masážemi, zábaly a celotělními rituály s použitím české bylinné a konopné kosmetiky.

Nabídka je pestrá, záleží na vás, co si vyberete. Ale i když zvolíte jen lenošení na lehátku u bazénu, určitě budete mile překvapeni výhledem na zapadající slunce. Spojíte-li wellness zážitek s víkendovým pobytem v zámeckém hotelu, oceníte i zdejší vyhlášenou kuchyni. Nemáte-li zrovna čas nebo vhodnou příležitost k návštěvě, nevadí. Můžete si pobyt na zámku darovat třeba k výročí, jako překvapení pro partnera či partnerku nebo jen obdarovat své blízké. Rozhodně nebudete litovat a určitě oceníte i to, že zámecké wellness vzhledem ke své kapacitě, poskytuje při odpočinku dostatečné soukromí.

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí