Úvod > Co chcete dělat? > Zámek Hrádek – zámecké wellness na Šumavě
Lázně a wellness

Zámek Hrádek – zámecké wellness na Šumavě

Chcete se ocitnout v pohádce? Pak je romantický hotel Zámek Hrádek pro Vás tím ideálním místem. Najdete zde luxusní ubytování na nejkrásnějším zámku v Pošumaví za překvapivě příznivé ceny. Zámek Hrádek je to pravé místo pro odpočinek a relaxaci, zde zapomenete na starosti všedních dní.

Zámek Hrádek nedaleko Sušice vás okouzlí příjemným romantickým prostředí, usměvavým a profesionálním personálem, který se rád o vás postará. Skvěle si zde odpočinete a načerpáte nové síly.

V zámeckém wellness vás vzdušná prosklená bazénová hala plná světla s krásným výhledem na zámecký rybník, která nabízí příjemné prostředí pro relaxaci v bazénu s příjemně teplou vodou (30 – 32 °C), protiproudem, masážním chrličem, a masážními tryskami.

V přilehlém saunovém světě můžete vyzkoušet čtyři druhy saunování (finská sauna, bylinná pára, pára s mořským klima a infrasauna), osvěžit se zážitkovou sprchou, ponořit se do masážní vany a zkusit aromaterapeutické či chromoterapeutické koupele. Dále se můžete nechat hýčkat masážemi, zábaly a celotělními rituály s použitím české bylinné a konopné kosmetiky.

Nabídka je pestrá, záleží na vás, co si vyberete. Ale i když zvolíte jen lenošení na lehátku u bazénu, určitě budete mile překvapeni výhledem na zapadající slunce. Spojíte-li wellness zážitek s víkendovým pobytem v zámeckém hotelu, oceníte i zdejší vyhlášenou kuchyni. Nemáte-li zrovna čas nebo vhodnou příležitost k návštěvě, nevadí. Můžete si pobyt na zámku darovat třeba k výročí, jako překvapení pro partnera či partnerku nebo jen obdarovat své blízké. Rozhodně nebudete litovat a určitě oceníte i to, že zámecké wellness vzhledem ke své kapacitě, poskytuje při odpočinku dostatečné soukromí.

Ubytování a restaurace v okolí

Pension u sovy

Pension u sovy

Sušice, Plzeňský kraj
Sport Hotel Pekárna Sušice

Sport Hotel Pekárna Sušice

Sušice, Plzeňský kraj
Hotel Gabreta Sušice

Hotel Gabreta Sušice

Sušice, Plzeňský kraj
Apartmány Bašta & Wellness

Apartmány Bašta & Wellness

Sušice, Plzeňský kraj