!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Zahradní pikniky na zámku Třešť
Gurmánská turistika

Zahradní pikniky na zámku Třešť

Máte rádi netradiční gastronomii a hledáte opravdu výjimečný zážitek? Najděte malebná zákoutí zámecké zahrady v Třešti, pohodlně se usaďte do stínu vzrostlých stromů, do čerstvě posekané trávy a vychutnejte si zdejší lahodné pokrmy pod širým nebem.
Zámecký hotel Třešť je velmi romantické místo a hlavně díky rozsáhlému parku je tu krásně. Park přímo vybízí k uspořádání pikniku, který vám v hotelu připraví.

Na zámku vám rádi připraví proutěný koš, přidají deku a pohodlné polštáře. Piknikový koš bude připraven k vyzvednutí na recepci. Objednávky se přijímají 24 hodin denně. Bezplatné storno lze provést maximálně 1 hodinu předem. Piknikový koš si můžete vzít s sebou i mimo areál - na výlet, domů, do kanceláře. Vratná záloha pro neubytované hosty je 500 Kč/koš.

Pikniková menu objednávejte minimálně 1 hodinu předem na tel.: +420 567 224 247, nebo na e-mailu: recepce@zamek-trest.cz. Piknikový koš prosíme vracejte nejlépe okamžitě po konzumaci, nejpozději do 12 hodin.

Rádi vám zapůjčí také pruty pro rekreační rybolov na jezírku, minigolf, petangue, badminton a další. Pro výlety v okolí a za koupáním vám rádi zapůjčíme naše horská kola s bezpečnostním vybavením (k dispozici jsou také sedačky a kola pro děti).
Zobrazit více

Provozovatel

Zámecký hotel Třešť

Dr . Richtra 234
589 01 Třešť
Tel.:
+420 739 380 404
Email:
gregorova@zamek-t...
WWW:
www.zamek-trest.cz
GPS:
49,294510 15,487305
 
Region:
Vysočina
Oblast:
Vysočina
Město:
Třešť
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí