!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Café Martin v Karlíně - začtěte se u kávy
Gurmánská turistika

Café Martin v Karlíně - začtěte se u kávy

Tréninková kavárna Café Martin v pražském Karlíně je novým místem, které přitahuje milovníky literatury a čtení. Můžete zde ochutnat výtečnou kávu, kousek domácího dezertu či sklenku čerstvé ovocné nebo zeleninové šťávy.
Návštěva Café Martin na Praze 8 v Karlíně, bude pro všechny hosty jistě příjemným a nevšedním zážitkem. V interiéru, který navozuje atmosféru starých kaváren, můžete ochutnat výtečnou kávu, kousek domácího dezertu či sklenku čerstvé ovocné nebo zeleninové šťávy.

Obsluhu zde zajišťují výhradně osoby s hendikepem, tedy zejména mladí lidé s mentálním či kombinovaným postižením, na něž po celou dobu dohlíží jejich asistentka. V kavárně je pohoda a klid, je proto skvělým místem k odpočinku s knihou v ruce.

Zcela novým projektem v kavárně je akce s názvem Začtěte se u kávy. Návštěvníci kavárny mají možnost bezplatného vypůjčení knihy, kterou si díky klidné atmosféře kavárny budou moci spolu s kávou či čajem na místě vychutnat. Na výběr je zde k dispozici množství krásných titulů od klasiky přes populární až po naučnou literaturu. Projekt podpořily společnosti Nakladatelství Academia a Knihkupectví Neoluxor, které společně věnovaly kavárně 45 nových knih. Pro hosty, kteří se rozhodnou projekt rovněž podpořit darováním knih z vlastní knihovny, je připraven dárek v podobě kávy zdarma.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 5. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí