Úvod > Co chcete dělat? > Aquadrom Most
Letní sporty

Aquadrom Most

Aquadrom Most je moderní vodní park otevřený v prostoru bývalého termálního koupaliště. K vodnímu dovádění slouží dva tobogány a další atrakce jako divoká řeka, samostatný dětský bazének se soustavou chrličů vody, dětský bazén pro výuku, masážní trysky i lezecká síť nad vodou.

Aquadrom v Mostě je velký vodní park, který obsahuje jak venkovní, tak vnitřní koupání. Jeho přístup je bezbariérový a poskytuje i částečné služby z oblasti wellness. Na kryté bazénové hale jsou čtyři samostatné bazény.

Mezi atrakce, které zde naleznete patří: dva adrenalinové tobogány (délka 90 a 96m), divoká řeka, parní aroma kabina s umělým deštěm, masážní lavice, houpací záliv, vodní chrliče, hydroridery a dětské vodní atrakce. V rámci kryté haly máte možnost navštívit „Mokré občerstvení“ s poměrně širokým sortimentem nápojů, cukrovinek a jídel ve stylu „Fast Food“.

Součástí koupaliště je saunový komplex, s dvěmi finskými saunami a třemi parními/aroma kabinami. Oddělenou součástí saunového provozu je solární studio. Pro nejmenší návštěvníky má Aquadrom připravený bazén pro kojence a batolata.
 

V kryté bazénové hale jsou čtyři samostatné bazény:

  • Rekreační bazén s hloubkou od 1,0 do 1,4 m a teplotou vody 31 °C
  • Plavecký 25-m bazén s hloubkou od 1,4 do 1,6 m a teplotou vody 27 °C
  • Dětský bazén s hloubkou od 0,2 do 0,6 m a teplotou vody 32°C
  • Vířivý bazén – whirpool s teplotou vody 34 °C


 

Venkovní areál s letním koupalištěm

V letní sezóně má Aquadrom otevřen venkovní areál s třemi novými nerezovými bazény:

  • Rekreačně – plavecký s třemi 25-m plaveckými drahami a hloubkou od 1,1 do 1,6 m
  • Dětský bazén s hloubkou od 0,2 do 0,9 m
  • Brouzdaliště s hloubkou od 0 – 0,5 m


Všechny tři venkovní bazény jsou samostatně ohřívané, ale teplota vody v nich záleží hlavně na počasí. Pohybuje se od 24 do 28°C. Součástí bazénů jsou atrakce: třídráhová skluzavka „Aquarena“, dětský vodní hrad, masážní lavice, houpací záliv, vodní děla a dětské vodní atrakce a skluzavky.

Venkovní areál má nové dětské hřiště s bezpečnostními dopadovými plochami, travnaté hřiště na badminton a volejbal, písčité hřiště na plážový volejbal a víceúčelové hřiště s umělým povrchem. Součástí víceúčelového hřiště jsou samostatné šatny, sprchy a WC. Ve venkovním areálu je minigolfové hřiště s 19-ti jamkami a stánky s občerstvením.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Kapitol Most

Hotel Kapitol Most

Most, Severozápadní Čechy
Restaurace Severka Most

Restaurace Severka Most

Most, Severozápadní Čechy
Ochutnejte Mostecký kahan

Ochutnejte Mostecký kahan

Most, Severozápadní Čechy