Úvod > Co chcete dělat? > Aquadrom Most
Letní sporty

Aquadrom Most

Aquadrom Most je moderní vodní park otevřený v prostoru bývalého termálního koupaliště. K vodnímu dovádění slouží dva tobogány a další atrakce jako divoká řeka, samostatný dětský bazének se soustavou chrličů vody, dětský bazén pro výuku, masážní trysky i lezecká síť nad vodou.

Aquadrom v Mostě je velký vodní park, který obsahuje jak venkovní, tak vnitřní koupání. Jeho přístup je bezbariérový a poskytuje i částečné služby z oblasti wellness. Na kryté bazénové hale jsou čtyři samostatné bazény.

Mezi atrakce, které zde naleznete patří: dva adrenalinové tobogány (délka 90 a 96m), divoká řeka, parní aroma kabina s umělým deštěm, masážní lavice, houpací záliv, vodní chrliče, hydroridery a dětské vodní atrakce. V rámci kryté haly máte možnost navštívit „Mokré občerstvení“ s poměrně širokým sortimentem nápojů, cukrovinek a jídel ve stylu „Fast Food“.

Součástí koupaliště je saunový komplex, s dvěmi finskými saunami a třemi parními/aroma kabinami. Oddělenou součástí saunového provozu je solární studio. Pro nejmenší návštěvníky má Aquadrom připravený bazén pro kojence a batolata.
 

V kryté bazénové hale jsou čtyři samostatné bazény:

  • Rekreační bazén s hloubkou od 1,0 do 1,4 m a teplotou vody 31 °C
  • Plavecký 25-m bazén s hloubkou od 1,4 do 1,6 m a teplotou vody 27 °C
  • Dětský bazén s hloubkou od 0,2 do 0,6 m a teplotou vody 32°C
  • Vířivý bazén – whirpool s teplotou vody 34 °C
 

Venkovní areál s letním koupalištěm

V letní sezóně má Aquadrom otevřen venkovní areál s třemi novými nerezovými bazény:

  • Rekreačně – plavecký s třemi 25-m plaveckými drahami a hloubkou od 1,1 do 1,6 m
  • Dětský bazén s hloubkou od 0,2 do 0,9 m
  • Brouzdaliště s hloubkou od 0 – 0,5 m


Všechny tři venkovní bazény jsou samostatně ohřívané, ale teplota vody v nich záleží hlavně na počasí. Pohybuje se od 24 do 28°C. Součástí bazénů jsou atrakce: třídráhová skluzavka „Aquarena“, dětský vodní hrad, masážní lavice, houpací záliv, vodní děla a dětské vodní atrakce a skluzavky.

Venkovní areál má nové dětské hřiště s bezpečnostními dopadovými plochami, travnaté hřiště na badminton a volejbal, písčité hřiště na plážový volejbal a víceúčelové hřiště s umělým povrchem. Součástí víceúčelového hřiště jsou samostatné šatny, sprchy a WC. Ve venkovním areálu je minigolfové hřiště s 19-ti jamkami a stánky s občerstvením.

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Kapitol Most

Hotel Kapitol Most

Most, Ústecký kraj
Restaurace Severka Most

Restaurace Severka Most

Most, Ústecký kraj
Ochutnejte Mostecký kahan

Ochutnejte Mostecký kahan

Most, Ústecký kraj
Minipivovar Most

Minipivovar Most

Most, Ústecký kraj