Úvod > Co chcete dělat? > Golf Resort Olomouc – za golfem do Olomouce
Golf Resort Olomouc - za golfem do Olomouce
"> "> "> "> "> "> "> "> Golfové hrište Olomouc
Přidat foto
Letní sporty

Golf Resort Olomouc – za golfem do Olomouce

Golfový resort nedaleko Olomouce patří k nejpěknějším hřištím v republice. Areál má spoustu vodních i písečných překážek a z některých míst nádherné vyhlídky na krajinu Hané a město Olomouc.
Golfový resort nedaleko Olomouce bezesporu patří k nejhezčím hřištím v republice. Hřiště je technicky náročné pro hráče s nízkým HCP z bílých odpališť a naopak velmi přívětivé pro střední a vyšší HCP z odpališť žlutých. Areál má spoustu vodních i písečných překážek. Na hřišti jsou promyšleně umístěné překážky, které dovedou potrápit nejednoho hráče! Z některých míst vás uchvátí nádherné vyhlídky na krajinu Hané a město Olomouc.

Návštěvníci zde najdou osmnáctijamkové mistrovské hřiště par 72 s prostornými odpališti, širokými fairwayemi a velkými tvarovanými greeny. Pro veřejnost je také k dispozici devítijamkové veřejné hřiště par 27 a rozsáhlé cvičné plochy. Na své si tak přijde zkušený hráč, začátečník, ale i pouhý pozorovatel a milovník sportu. Profesionální trenéři nabízejí kurzy pro jednotlivce i skupiny o různé délce a obsahu. Můžeme například zorganizovat "golfovou kliniku", tj. dvouhodinový základní seminář o golfu s jeho praktickou výukou.

K dispozici je klubovna s restaurací, kde své chuťové buňky uspokojí i ti nejnáročnější strávníci. Součástí klubovny je také Pro-shop, ve kterém lze zakoupit veškeré potřeby pro golfisty. V recepci si začínající hráč může zapůjčit základní vybavení nutné ke hře – hole nebo půlset s bagem a vozík.
 

Provozovatel

Golf Resort Olomouc

Véska 89
Dolany u Olomouce
783 16 Olomouc
Tel.:
+420 581 112 911
Tel.:
+420 733 691 333
Email:
recepce@golf-olom...
Email:
golf@golf-olomouc.cz
WWW:
www.golf-olomouc.cz
GPS:
49,619461 17,339470
 
 

Vstupné

Cena: 1 400 Kč

Poznámka:Fee o víkendu pro dospělou osobu. Večerní golf (18 jamek): 950 Kč.

 

Časová náročnost

6,0 hodin