!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Yoga Garden Brno
Životní styl

Yoga Garden Brno

V brněnské ulici Veveří vytvořil architektonický ateliér RO AR studio pro cvičení jógy Yoga Garden Brno rekonstrukci původní postindustriální budovy. Vznikl zde čistý světlý prostor jógového studia v evropském stylu.
Cílem Yoga Garden je nabídnout kvalitní pohyb všem lidem nehledě na věk, vzhled, národnost, rasu či sexuální orientaci. Cvičitelé věří v různorodou komunitu lidí, která se bude společně rozvíjet i mimo studio.

Za založením Yoga Garden stojí Ondřej Svora a Christina Smutny, kteří si přáli vybudovat místo, jež bude otevřené všem. Design je ve spojení s jógou důležitý, pokud tím, co propaguje, je úcta k zemi, přírodě, rozvoji tradice nebo kultury. Je důležité, aby každý člověk dokázal najít místo, které mu pomůže plně přijmout změnu a pohyb – takovým místem může být jógové studio Yoga Garden. Díky velkým oknům, která vedou do zahrady, si při lekcích snadno začnete připadat, jako byste byli obklopeni přírodou.

Lekce YG
Tyto lekce byly vytvořeny speciálně pro YG a jsou určeny začátečníkům i těm zkušenějším. Zahrnují širokou škálu pozic a sestav. Doba trvání lekcí je 60, 75 až 90 minut.

YG Flow
Lekce YG Flow je plynulá praxe, která dovedně kombinuje pohyb a dech, přitom poskytuje modifikace i pro náročnější sestavy. Doba trvání lekcí je 75 až 90 minut.

Vinyasa
Vinyasa je středně pokročilá praxe určená pro ty, kteří už znají základní asány. Učitelé je tak mohou svobodně propojovat v dynamickém sledu bez potřeby vysvětlovat a podrobně popisovat jednotlivé pozice a účinky asán.

Hatha
Ideální cvičení pro všechny, kteří s jógou právě začínají. Naučíte se veškeré základy a budete mít hodně času na doladění každé pozice. Dýchání a rozsah jsou v rámci praxe hatha jógy velmi přirozené.

YIN
Tato lekce je specifická především v držení jednotlivých pozic po delší časový interval. (2-7 minut). Jedná se o pomalejší praxi, kterou docílíme hlubšího protažení a uvolnění fascií, svalů a kloubů.

Yang YIN
Lekce, která kombinuje energické pozice podporující sílu, rovnováhu a vytrvalost. Zároveň je velmi regenerační a nabízí možnost meditace. Vhodná pro všechny úrovně.

Drills
Hodinová lekce zaměřená na vytrvalost, posilování, soustředění a budování síly. Zaměřuje se na oblast, kde se cítíme slabí. Lekce je otevřená pro všechny typy těl a schopností.

Chill Class
Meditativní a relaxační lekce. Ideální pro lidi, kteří jsou noční sovy, stejně tak i pro ty, kteří chtějí mít večer odpočinek. Hodně pránájámy, velmi málo pozic a dlouhé zastavení. Ideální způsob, jak si večer odpočinout.

Lunch Express
Tahle lekce je skvělá v pracovní pauze! Je dynamická a posilující. Perfektní, pokud jste v práci a potřebujete se revitalizovat.

Community
Tyto lekce jsou naše nejdostupnější lekce za cenu 100 korun! Probíhají každý všední den od 8:30 do 9:30 hodin v horkém sále. A jsou možností, jak chodit na yógu pravidelně a být součástí YG komunity.

Speciální lekce
Lekce která se bude lišit lektor od lektora. Občas bude lekce zaměřená na tanec, jindy na pohyb. Můžete očekávat hudbu, zajímavé pohyby a speciální chvíle.
Zobrazit více

Provozovatel

Yoga Garden

Veveří 8
602 00 Brno
Email:
info@yogagarden.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.yogagarden.cz
GPS:
49,199279 16,602972
 
Region:
Jižní Morava
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Café Atlas

Café Atlas

Brno, Jižní Morava
Palačinkárna Panksy v Brně

Palačinkárna Panksy v Brně

Brno, Jižní Morava